Встановлення меж Білої Церкви може відбутись вже цьогоріч

|  09. 02. 2016

У травні цього року міська рада має затвердити Генеральний план Білої Церкви. Для нинішньої влади це питання є першочерговим. На цьому акцентував свою увагу міський голова, відповідаючи на запитання журналістів стосовно визначення меж міста.

Як повідомив Г. Дикий, 6 лютого в Білоцерківській райдержадміністрації відбулась розширена нарада за його участі, заступника В.Ярового, голови РДА В. Маршалка, начальників земельних відділів міста та району, а також обласних і місцевих архітекторів.

"Практично з усіма навколишніми селами ми проводимо предметні переговори щодо добросусідського вирішення даного питання. Ми знаходимо підтримку та розуміння з боку райдержадміністрації та громад сіл. Сподіваюсь, у травні на черговій сесії міської ради буде затверджено Генеральний план Білої Церкви, а потім вже встановимо межі міста", - відзначив Геннадій Дикий.

Також у рамках проведення децентралізації міська влада співпрацює з усіма селами навколо Білої Церкви з метою їх приєднання до міста. Так, села, в яких менші бюджети та які більш віддалені від міста, більш охоче зацікавлені в об'єднанні територіальних громад. Нині близько шести сіл не проти об'єднатись з м. Біла Церква.

На переконання очільника міста, держава недостатньо проводить пропаганду з висвітлення позитивних сторін децентралізації. Тому громади сіл ставляться до цього з певним острахом і недовірою. "Якщо люди бачитимуть економічну доцільність та вигоду від такого об'єднання, то це сприятиме пришвидшенню процесу. Децентралізація вирішила б досить багато питань, але принесла б і додаткову відповідальність, оскільки збільшується територія, комунікації, дороги тощо," - підсумував міський голова.