Мелеш Валентина Сергіївна

Мелеш Валентина Сергіївна народилася 8 жовтня 1986 року в місті Біла Церква Київської області.
З 1992 року по 2001 навчалася в Білоцерківській школі № 14 та № 2. З 2001 по 2005 рік навчалася   на денному стаціонарі в   Технолого-економічному коледжджі білоцерківського державного аграрного університету. Отримала диплом Молодшого спеціаліста з Фінансів.
З 2005-2009 рік навчалася на заочній формі навчання в Білоцерківському національному агарному університеті на економічному факультеті. Получила диплом Магістр фінансів.
З 2005-2009 рік навчалася на денному стаціонарі в Білоцерківському національному агарному університеті на юридичному факультеті. Получила диплом бакалавр права. Під час навчання виграла конкурс навчання від Університету в Міжнародному літньому університеті в Гісені, Німеччина (спеціалізація європейське патентне право).Період стажування з 19 липня-16 серпня 2008 р.            *
З 2009 - 2010 рік навчалася на денній формі навчання в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана. Получила диплом Магістр права.
Під час навчання відвідала семінар від Університету на тему: «Кіберзлочинність» в місті Дрезден, Німеччина період перебування   з 24-27 червня 2010 р.
З 14 січня - 25 квітня 2011 року працювала в команді Володимира Ткаченка. Під час роботи навчилася ; розробляти плани подій на місяць, надавати консультації по «Захисту авторських і суміжних прав», готувала питання до інтерв'ю зі ЗМІ.
З 03 червня - 27 серпня 2011 року працювала журналістом на Телеканалі УТР м.Київ.
З 14 листопада 2011 року - 4 вересня 2012 року працювала маркетологом в ТОВ НВП «Білоцерківмаз» м. Біла Церква. Під час роботи здобула досвід .як працювати з вхідною документацією та введення вхідної документації;
-Як проводити маркетингове дослідження на аналоги продукції виробництва конкурентів ТОВ НВП «Білоцерківмаз» на вітчизняному ринку;
- проводити маркетингового дослідження, на яку с/г техніку є попит у використанні на українських землях та в чому є їхня перевага;
- ведення організації виставок з с/г техніки на території України та за її межами;
- відвідування семінарів з маркетингу.
З 6 грудня 2012 року - 06 червня 2013 року працювала асистентом в "Неділя Весільної та високої моди в Україні "м. Київ. Під час роботи здобула досвід та нові уміння.

- навчилася планувати і організовувати робочий день керівника;
- контролювати своєчасне виконання розпоряджень керівника;
- організовувати бізнес-поїздки(замовлення квитків, броня готелів, підготовка документів для віз);
- переклад документів;
- збір, обробка, аналіз і систематизація інформації, що поступає;
- підготовка інформаційних, довідкових і інших матеріалів;
- робота з кореспонденцією, що входить і витікаючою;
- забезпечення життєдіяльності офісу;
- прийом і розподіл дзвінків.

В 2014 році вступила до ДВНЗ "Переяслав Хмельницький Державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди", післядипломна освіта на факультеті психології, навчаюсь на заочній формі навчання.
Під час навчання першого курсу здобула 24 травня 2015 року Сертифікат учасника семінару - супервізій "Практика сімейного консультування" від Української асоціації психологів.