ЗВІТ про повторне відстеження регуляторного акту -рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 07 квітня 2015 року №112

Дата :
2016-08-04

ЗВІТ
про повторне відстеження регуляторного  акту -рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 07 квітня 2015 року №112 «Про встановлення тарифів на платні послуги, що  надаються  Комунальним закладом Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон»

1. Загальні відомості про регуляторний акт: рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 07 квітня 2015 року №112 «Про встановлення тарифів на платні послуги, що  надаються  Комунальним закладом Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон»

2. Виконавець заходів з відстеження:  Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон».

3. Цілі прийняття регуляторного акту: коригування діючих тарифів комунального закладу Білоцерківської міської ради до економічно обґрунтованих та розширення переліку платних послуг.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 01.07.2016 року по 01.08.2016 року.

5. Тип відстеження: повторне.

6. Метод одержання результатів відстеження: для отримання результатів при проведенні повторного відстеження використовувався статистичний метод.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність, а також способи одержання даних: при проведенні відстеження результативності регуляторного акту використовувалися статистичні дані, а саме дані бухгалтерського обліку Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон».

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акту:

Показники

2014 рік

2015 рік

Прогноз на
2016 рік

Середньомісячний обсяг надання послуг для населення (одиниць)

Чистий прибуток (збиток) (тис.грн.)

0,6

38,7

15,3

Сума надходжень до:

- державного бюджету

( тис. грн.)

90,2

- місцевого бюджету

( тис. грн.)

47,5

56,1

61,0

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей: після затвердження рішення «Про встановлення тарифів на платні послуги, що  надаються  Комунальним закладом Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон» збільшився прибуток підприємства на 38,1 тис .грн. в зв’язку з цим збільшились надходження до місцевого бюджету на 8,6 тис. грн. до державного бюджету 127,5 тис. грн.

Регуляторний акт має достатній ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивну динаміку. Отже, на даний час,  він не потребує змін чи доповнень.

В.о. міського голови                                                        Б.М. Смуток