День Державного Прапора

|  23. 08. 2016

23 серпня в м. Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України.

Міський голова Геннадій Дикий вітаючи білоцерківців зі святом нагадав, що синьо - жовті, блакитно - золоті кольори майоріли на символах Великих князів Київських, вони сяяли на хоругвах Війська Запорізького. Сьогодні ці кольори сонця і неба, моря і пшениці гордо піднімаються над нашими співвітчизниками, що захищають цілісність нашої держави на Сході України.

«Сьогодні наші легендарні військовослужбовці кладуть голови та боронять нашу земля. В ім`я того, щоб наші діти і внуки були вільними в Незалежній Україні. Ми маємо творити і пам`ятати історію України. Нехай ще довгі роки майорить прапор Незалежної і вільної держави - Україна. Слава Україні!», - сказав Геннадій Дикий.

В ході урочистостей, перед присутніми, виступив народний депутат України IV—VIII скликаньзасновник Фонду «Рідна країна»  Микола Томенко. Він акцентував увагу на вагомій ролі державної символіки в становленні незалежності України та підкреслив важливість її вшанування як символа гідності нації . Також, Микола Томенко зазначив, що він сьогодні, 23 серпня, відвідує наше місто в рамках всеукраїнської акції «7 чудес України: історичні міста та містечка».

В ході урочистостей міський голова разом із представниками громадськості – учасник АТО, волонтер, учасник Олімпійських ігор, науковець-історик та учень підняли державний прапор України.

Учасники заходу вшанували загиблих за незалежність України  покладанням  квітів до Стели на честь Небесної сотні.

В заходах взяли участь народний депутат Хвича Мепарішвілі, народний депутат України VII скликання Володимир Полочанінов,   депутати Білоцерківської міської ради, заступники міського голови,  представники громадськості та місцевих ЗМІ.