Звернення до мешканців міста щодо попередження спалювання рослинності

Дата :
2016-09-14

Шановні білоцерківці!

Восени підприємства, установи, організації міста, власники приватних будинків виконують роботи по прибиранню своїх прилеглих територій та присадибних ділянок. Потрібно не тільки прибрати сміття, опале листя, але і вчасно вивезти його на міське сміттєзвалище. В місті збільшилася кількість випадків спалювання побутового сміття, гілля та залишків  рослинності.

Ми звертаємось до Вас, керівники установ, підприємств, організацій та мешканці міста, з проханням не виносити сміття, гілля на вулиці міста, не спалювати опале листя, суху рослинність, побутове сміття, оскільки це забруднює атмосферне повітря та негативно впливає на здоров’я людей.

Згідно з Правилами благоустрою території м. Біла Церква забороняється спалювати побутове сміття, зібране листя, гілля  та городні рештки. Порушення вищезазначених  вимог  юридичними та фізичними особами тягнуть  за собою накладання штрафів відповідно до статті 152  Кодексу України про адміністративні правопорушення:

-         на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

-         на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

В.о начальника відділу охорони
авколишнього природного середовища                                           І.В. Брездіна