ВІДДІЛ У СПРАВАХ СІМ’Ї ТА МОЛОДІ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ повідомляє про прийом матеріалів на конкурс кращих творів молодих літераторів «Золотослів»

Дата :
2016-09-14

Проводиться  з 15 вересня по 15 листопада 2016 року і базується на принципах соціального замовлення.

У конкурсі можуть брати участь молоді літератори віком від 14 до 35 років, які  пишуть твори українською мовою. За виключенням лауреатів попередніх  років

Конкурсна документація, оформлена відповідно до положення про конкурс (додається), приймається відділом у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради до 10 жовтня 2016 року за адресою: м. Біла Церква, б-р 50-річчя Перемоги,86. Контактний телефон: 6-67-31 (відділ у справах сім’ї та  молоді Білоцерківської міської ради).