ВІДДІЛ У СПРАВАХ СІМ’Ї ТА МОЛОДІ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ повідомляє

Дата :
2016-09-15

13.09.2016 року відбулося засідання комісії по проведенню ІІ етапу міського конкурсу проектів і програм дитячих та молодіжних громадських  організацій стосовно дітей, молоді та сімей в 2016 році. Проведена попередня кваліфікація претендентів. До участі в конкурсі допущені наступні конкурсні пропозиції, які підготовлені:

-         Білоцерківською міською молодіжною громадською організацією «Молода еліта» (голова Гончар А.А.). Назва проекту – «Формування патріотизму та гуманізму серед учнівської молоді Білої Церкви через вивчення історії рідного краю під час Другої світової війни та вшанування жертв нацизму»

-         Громадською організацією «Молодіжна Народна Ліга Гумору» (голова Пугачов О.В.). Назва проекту: «Комплексна організація дитячого та молодіжного дозвілля в місті Біла Церква»

-         Білоцерківським міським осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молода просвіта» (голова осередку Климчук К.В.). Назва проекту – «Постаті і події в топоніміці Білої Церкви»