Оголошення щодо обговорення та внесення пропозицій до проекту Статуту територіальної громади.

Дата :
2016-10-04

Шановні мешканці!

В рамках продовження обговорення проекту  Статуту територіальної громади міста Біла Церква, просимо білоцкерківців активно долучитися  до обговорення наступних розділів  документу:

- РОЗДІЛ IV Органи і посадові особи міської влади (місцевого самоврядування);

-  РОЗДІЛ V Матеріальна і фінансова основа територіальної громади міста Біла Церква;

- РОЗДІЛ  VI Відкритість та прозорість у діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування;

- РОЗДІЛ VII Заключні положення.

Направлені Вами пропозиції й зауваження ляжуть в основу формування кінцевого  варіанту  Статуту - надважливого для міста документа.

Будемо вдячні за направлені  зауваження та пропозиції з вищезазначених розділів. У випадку наявності пропозиції до інших розділів чи  додатків  Статуту - вони будуть в обов’язковому порядку розглянуті та вивчені. Збір пропозицій буде здійснюватись до 16 жовтня 2016 року включно.

Всі свої пропозиції просимо направляти на електронну пошту  Білоцерківської міської ради - [email protected] або у письмовому вигляді  за адресою: м. Біла Церква вул. Ярослава Мудрого, 15.

Ознайомитися з проектом Статуту можна за посиланням: http://www.bc-rada.gov.ua/node/1852

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради