Дата :
2016-10-05

ві05.10.2016 р.                                                                                                   м. Біла Церква

10:00 год. велика зала

Порядок  денний:

1. Обговорення проекту рішення виконавчого комітету  міської ради «Про затвердження умов  конкурсу  з  перевезення  пасажирів  на  автобусних  маршрутах   загального користування м. Білої Церкви».

На  засіданні  присутні:

Дикий Геннадій Анатолійович

- міський голова

Свірський Максим Сергійович

- керуючий  справами виконавчого комітету  міської ради

Карпенко Олена Олександрівна

- начальник управління економіки Білоцерківської міської ради

Шевченко Олена Сергіївна

- начальник відділу промисловості, енергетики, транспорту і зв’язку управління економіки Білоцерківської міської ради

Шаповал Олена Миколаївна

- начальник відділу з питань розвитку підприємництва та

інвестицій управління економіки Білоцерківської міської ради

Клочан Віктор Борисович

- спеціаліст відділу промисловості, енергетики, транспорту і зв’язку управління економіки Білоцерківської міської ради

Депутати міської ради

Мартинюк Сергій Іванович

- голова постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку  підприємництва, власності, комунального майна та приватизації

Зілов Станіслав Володимирович

помічник-консультант народного депутата

Марченка О.О.

Бодрик Петро Іванович

- помічник депутата міської ради Гейло І.В.

Члени конкурсного комітету з пасажирських перевезень

Чаус Іван Володимирович

- виконавчий директор Білоцерківської міської організації  роботодавців

Керівники транспортних підприємств

Святюк Євген Миколайович

- директор ПП «К-А-Н»

Поночевний Володимир Петрович

- заступник директора МПП «Діліжанс»

Старинко
Андрій Стефанович

- заступник директора ПАТ «Білоцерківський  автобусний парк»

Степанський
Руслан Сергійович

- начальник КП БМР «Тролейбусне управління»

Підпокровний
Костянтин Володимирович

- начальник служби пасажирських перевезень КП БМР «Тролейбусне управління»

Громадські організації

Гадомська
Тамара  Іванівна

- журналіст БЦТВ «Білоцерківський телевісник» інформаційно агентства Фактум

Даценко
Юрій  Володимирович

- член дорадчої ради громадської орган  «Самопоміч» Біла Церква

Нестеренко Віталій

- ГО «Зміни Білу Церкву»

Також  присутні бригадири та водії автотранспортних підприємств міста: МПП «Діліжанс», ПП «КАН», ПАТ «Білоцерківський  автобусний парк» та мешканці  міста.

Головуючий - Свірський М.С.:  -  проінформував  присутніх  про опрацьований проект рішення  «Про затвердження умов  конкурсу  з  перевезення  пасажирів  на  автобусних  маршрутах   загального користування м. Білої Церкви»,  звернув  увагу  на  обов’язкові умови  проведення  конкурсу, які  містять  вимоги  до  рухомого складу та  додаткові  умови -   встановлення приладів GPS моніторингу з підключенням до Єдиного  диспетчерського  пункту,  встановлення  автоматизованої системи безготівкової  оплати проїзду, наявність на   автобусах логотипів автомобільного перевізника,  забезпечення водіїв уніфікованою формою одягу.

Також  продемонстрував схему онлайн-руху тролейбусів по  місту, через  офіційний сайт  міської ради в розділі «Міський транспорт  онлайн».  Зазначив, що використання  системи GPS на громадському транспорті дасть  можливість  контролювати роботу перевізників та  надасть нові можливості для пасажирів.

Дикий Г.А.:  - доповів  про плани обладнання  зупинок  громадського транспорту  електронним табло з інформацією  про час прибуття  транспорту, зазначив, що запроваджена   система  дасть  перевізникам можливість  контролювати рух транспортних засобів, дотримання графіку руху та швидкісного режиму. Відзначив, що в  перспективі розробляється механізм  здійснювати оплату водію не залежно від  перевезених пасажирів.

Лаврусь П. А.: - озвучив  проблему не обілечування  пасажирів водіями маршруток.

Свірський М.С. –   зауважив, що  озвучена  проблема  буде  вирішуватись  шляхом  запровадження  системи електронного квитка.

Гадомська Т. І., - просила  уточнити – коли  на  маршрутах буде  працювати  новий рухомий склад.

Свірський М.С. – повідомив, що розроблені  умови   конкурсу  дають  претендентам  на  участь  у  конкурсі   чіткі   вимоги  до  рухомого складу  на  міських  маршрутах;   умови конкурсу мають  бути  затверджені  виконавчим  комітетом  міської  ради  і  далі – по  процедурі  буде  організовано конкурс з визначення  перевізників  з  наступним  підписанням  договорів, в  яких  буде  враховано  інвестиційну  складову  та  встановлено  терміни  реалізації  інвестицій.

Несторенко В. – зазначив про доцільність  встановлення відео реєстратора, з  фіксацією салону транспортного засобу.

Свірський М.С. –  деталізував, що  обладнання, яке  буде встановлено на  транспортних засобах, передбачає приєднання  відеореєстраторів, засобів обліку, та іншого функціоналу і обладнання, яке дозволить покращити умови та  безпеку  перевезень пасажирів.

Проінформував присутніх про роботу над  програмою «Smart City: пріоритет Безпеки», де  також розглядається  питання  безпеки на  пасажирському  транспорті .

Головуючий  на   засіданні                                                 М.С.Свірський

За секретаря                                            Д.А.Задерака