Брейн-ринг серед юних знавців права

|  06. 12. 2016

Чимало школярів нашого міста мають можливість проводити своє дозвілля у позашкільний час у дитячо-юнацьких клубах за місцем проживання.

І ось, 03 грудня в дитячо-юнацькому клубі за місцем проживання «Надія» (б-р Олександрійський, 86)  відбувся міжклубний правовий брейн-ринг «Кращий правознавець». Захід відбувся в рамках проведення Всеукраїнського тижня права.

Учасниками брейн-рингу були команди клубів Центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання «Дивосвіт» відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради. Юні знавці права змагалися у правознавчій вікторині та вирішували ситуативні завдання.

Бажану перемогу виборов дитячо-юнацький клуб «Юність». Команди –учасники з кожного клубу були нагороджені грамотами та цінними подарунками.