Біла Церква – місто вихідного дня

|  07. 12. 2016

07 грудня відбулося засідання фокус-групи щодо обговорення розвитку туризму Білої Церкви  у 2017році.

В ході заходу директор КП БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» Назарій Атаманчук наголосив, що даною установою вже розпочато проведення роботи щодо ровику туристичної привабливості Білої Церкви, створення максимально комфортних і якісних умов для залучення туристів до міста, оскільки воно має великий туристичний потенціал.

Наголосив, що в листопаді ц.р. депутатами міської ради було затверджено Програму розвитку туризму у місті Біла Церква на 2016- 2017 роки, яка передбачає проведення ряду заходів , на які будуть залучатися як бюджетні, так і позабюджетні кошти, для чого  проектними менеджерами Агенції розробляються відповідні проекти.

Назарій Атаманчук також акцентував увагу на необхідності залучення до реалізації Програми та створення справжньої туристичної Білої Церкви небайдужих громадян, історичної спільноти, представників громадських об’єднань, бізнесу та ін.

Під час заходу було прозвітовано про роботу, яку вже проведено Агенцією протягом трьох місяців, окреслено завдання  на подальшу роботу  на 2017 рік та визначено плани до 2025 року. Зокрема, відмічено ті проекти, які вже реалізовано,  які розроблені та невдовзі будуть подані як грантові заявки й окреслено ряд заходів, що ще тільки заплановані й потребують відповідниї роботи. Особлива увага була приділена проекту,  реалізація якого вже почата – «Місто вихідного дня», яким визначено основні об’єкти Білої Церкви, які є потенційно привабливими для туристів та  заходи щодо організації якісного проведення дозвілля та ін.

В ході заходу також було поінформовано про роботу над Туристичним порталом, ознайомив з основними його розділами та ін. Присутні обговорили механізми удосконалення порталу, аби від був зручним у користуванні, містив максимум корисної та необхідної інформації та надали ряд пропозицій та зауважень.

Присутнім також було  презентовано туристичний буклет про місто, який є одним із перших роздаткових матеріалів цього напрямку.

В заході взяли участь директор фонду «K-Fund» Федір Логвиненко, представники дендропарку «Олександрія», міського краєзнавчого музею, готельно-ресторанного сектору, малого бізнесу, парків, малого бізнесу, туристичних агентств та ін.