Фінальні змагання з плавання за програмою V спортивних ігор школярів України

|  12. 12. 2016

З 09 по 12 грудня в м.Біла Церква на базі КЗ БМР ДЮСШ-1 відбуваються фінальні змагання з плавання за програмою V спортивних ігор школярів України. Це заключний чотирнадцятий вид комплексних змагань, що проходили протягом року.

На урочистому відкритті учасників та гостей привітали заступник міського голови О.І. Настіна та в.о. голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України  В.Г.Стеценко. У заході також взяли участь начальник Київського обласного відділення  Комітету з фізичного виховання А.І.Ільченко, начальник управління освіти і науки міської ради Ю.Ф.Петрик, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту В.М.Коросько.

У фінальних змаганнях  беруть участь збірні команди - переможці обласних етапів У спортивних ігор школярів України, а саме  Дніпропетровської, Львівської, Волинської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської,  Полтавської, Рівненської, Хмельницької, Тернопільської, Одеської, Київської областей та м. Києва.  Учасниками цих відповідальних стартів, яких понад 200, є  і білоцерківські спортсмени.