Підсумки чемпіонату м.Біла Церква з футзалу

|  06. 02. 2017

05 лютого   завершився чемпіонат м.Біла Церква з футзалу, який  проходив майже два місяці, протягом вихідних, у спортивному залі КЗ БМР ДЮСШ№1, а учасниками  цих змагань було 17 аматорських команд. Цього дня відбулись ігри останнього туру та підведення підсумків.

Цікавою і напруженою   видалась остання гра між командами  «Яблунівка - Рух молоді»  та   «Граніт», адже від  її результату,  зокрема для  першої команди, вирішувалась доля   володаря чемпіонського титулу  серед команд  вищої ліги. У підсумку  фортуна була на стороні  команди «Граніт», яка з рахунком 4:6 здобула перемогу над суперником  і  дала можливість команді «Сіт»  очолити турнірну таблицю й отримати звання чемпіона, а  команда   «Яблунівка-Рух молоді» стала володарем срібних нагород. Третє місце посіла команда «Френдс-2».

Серед команд першої ліги чемпіонату трійка кращих визначилась у такому складі:

1 місце - команда «Контракт»

2 місце - команда «Рось»

3 місце  - команда «Авторитейл»

Пам’ятними призами були відзначені кращі футболісти:
- серед гравців вищої ліги:
«Кращий воротар» – Скворцов Дмитро (ЯБЛУНІВКА-РУХ МОЛОДІ)
«Кращий захисник» – Лиховітько Віктор (СІТ)
«Кращий бомбардир»– Войтенко Євген (ФРЕНДС-2)
«Кращий гравець» – Бичков Олександр (ЯБЛУНІВКА-РУХ МОЛОДІ)

- серед гравців першої ліги:

«Кращий воротар»– Тупчій Андрій (ФРЕНДС-4)
«Кращий захисник» – Щербина Володимир (РОСЬ)
«Кращий бомбардир»– Піддубняк Олексій (КОНТРАКТ)
«Кращий гравець» – Джебладзе Тимур (АВТОРИТЕЙЛ)

Із заслуженими нагородами футболістів привітав та побажав їм подальших спортивних досягнень заступник міського голови Сергій Пахольчук.

В   урочистій церемонії нагородження  також взяли участь начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Коросько В.М., голова міської федерації футболу Поздняков В.М.,  член правління міської федерації футболу Мельцарик Г.А., представник Київської обласної федерації футболу Маслов В.М.