Бушуєва Тетяна Костянтинівна

Бушуєва Тетяна Костянтинівна народилася ЗО жовтня 1995 року в сім'ї службовців у м. Біла Церква Київської області.

З вересня 2001 року по травень 2004 року навчалася загальноосвітній школі І-ІП ступенів № 12 у м. біла Церква Київської області. З вересня 2004 року по травень 2012 року навчалася в загальноосвітній школі І-ІП ступенів № 21 ум. Біла Церква Київської області. Де й отримала атестат про повну середню освіту.

З вересня 2012 року по червень 2016 року навчалася на денній формі навчання на юридичному факультеті за напрямом підготовки «Право» в Білоцерківському національному аграрному університеті у м. Біла Церква Київської області. Де й отримала кваліфікацію «Бакалавр права».

З вересня 2016 року навчається за заочній формі навчання за спеціальністю «Правознавство» в Національній академії внутрішніх справ у м. Києві.

З листопада 2016 року працюю провідним спеціалістом - юрисконсультом юридичного відділу в Управлінні Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області.