Карабач Алла Володимирівна

Карабач Алла Володимирівна народилася 17 лютого 1987 року в м. Біла Церква Київської області.

У 1994-ому році була зарахована до першого класу Білоцерківської загальноосвітньої школи №4, де одержала атестат про повну загальну середню освіту.

В період з 2004-го по 2009-й рік навчалась у Київському національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова, де отримала диплом магістра та здобула кваліфікацію викладача української мови і літератури; вчителя зарубіжної літератури та англійської мови.

З липня 2010-го по жовтень 2016-го року працювала секретарем та керівником літературного гуртка в Центрі творчості дітей та юнацтва «Соняшник».

У період з 2011-го по 2013-й рік навчалася на проблемно-тематичних курсах підвищення кваліфікації «Формування навичок здорового способу життя у вихованців позашкільних навчальних закладів» для слухачів обласної школи передового педагогічного досвіду.

У 2015 році була нагороджена Грамотою управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.