Мудренок Віта Миколаївна

Мудренок Віта Миколаївна, українка, народилась 15 липня 1992 року народження, навчалась у школі №12 та у ЗОШ «Міцва-613».

З 2010-2014рр. - навчалась на юридичному факультеті напрямку "Правознавство" Київського університету права Національної академії наук України. Отримала з відзнакою диплом бакшіавра за спеціальністю «правознавство».

З 2014-2015 pp. - закінчила навчання на юридичному факультеті напрямку «Кримінальне право» - диплом магістр права. Київського університету права Національної академії наук України.

Проходила стажування у таких державних структурах як:2011р. - проходила стажування у Білоцерківській райдержадміністрації.

2012 р. - у Районному відділі державної виконавчої служби Білоцерківського міськрайонного управління юстиції. 2013 р. - у Голосіївському районному суді міста Києва.

Маю досвід роботи у сферах діяльності судоустрою, державної виконавчої служби, Білоцерківській райдержадміністрації. нотаріату, архіваріусу. Маю досвід роботи реєстрації документів у державних реєстрах, з 2015 року по сьогоднішній день працюю на державній посаді у НАПНУ ДВНЗ «УМО» БІНПО.

Маю досвід роботи з ПК та офісною технікою. Вільно володію програмами: Word, Excel, Adobe, Microsoft PowerPoint, Acrobat Reader та ін. Маю досвід адміністрування офісних документів. Вільно працюю у всесвітній мережі Інтернет, працюю з програмним забезпеченням спеціального призначення. Маю водійські права категорії В. Навчалась в фотошколі студії «Фотомайстер», з 2012-2014 pp. -отримала сертифікат професійного фотографа.

Мої батьки: мама - Руденко Н.П. , батько - Мудренок MB. на даний час я не одружена, та дітей не маю. До моїх особистих якостей можу віднести:комунікабельність, відповідальність, стійкість до стресів, працездатність. Я здатна швидко навчатися новим видам діяльності, та оперативно працювати, вимогливість, креативність, пунктуальність.