Кубашевський Вячеслав Станіславович

Кубашевський Вячеслав Станіславович, народився 17 серпня 1993 року в м. Біла Церква Київської області, громадянин України.

З вересня 2000 року до травня 2010 року навчався у Білоцерківській гімназії №1, де одержав атестат про повну загальну середню освіту.
У 2016 році закінчив навчання в Київському Національному Торговельно-•Економчіному Університеті, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правонавство» (заочна ф.н.).

В серпні 2014 році закінчив військову кафедру в Університеті Оборони України ім. Черняховського та отримав військове звання «молодший лейтенант» запасу а спеціальністю «військовий психолог».

З   серпня   2014  року  до   жовтня   2015   року  працював   на  посаді   молодшого юрисконсульта в ГК «КЛО», звільнений за угодою сторін. З серпня 2016 року до жовтня 2016 року працював на посаді юриста в ТОВ «Укрсільгоспмаш», звільнений за угодою сторін.