Лиценко Дарія Олександрівна

Лиценко Дарія Олександрівна народилася 03 грудня 1993 року в м. Біла Церква Київської області.

У вересні 2001 року вступила до 1 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 м. Білої Церкви.

У травні 2012 року закінчила 11 клас спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов'янських мов міста Білої Церкви Київської області, де одержала атестат із відзнакою про повну загальну середню освіту.

У вересні 2012 року вступила на 1 курс факультету української філології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (спеціальність: українська мова та література і літературне редагування).

У червні 2016 року закінчила IV курс Інституту української філології та літературної творчості імені А. Малишка Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, де здобула кваліфікацію бакалавра за спеціальністю: українська мова та література і літературне редагування.

У вересні 2016 року ступила на 5 курс факультету української філології та літературної творчості імені А. Малишка Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Філологія» (українська мова та література і літературне редагування»).

З жовтня 2014 року до вересня 2015 року працювала педагогом-організатором Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов'янських мов.

З жовтня 2015 року до жовтня 2016 року працювала коректором редакційно-видавничого відділу Білоцерківського національного аграрного університету.

З жовтня 2016 року працює на посаді спеціаліста І категорії організаційного відділу Білоцерківської міської ради.