Спостережна комісія відвідала виправну колонію

|  03. 03. 2017

28 лютого відбулося виїзне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради  на базі Білоцерківської виправної колонії №35.

В засіданні спостережної комісії взяв участь представник Білоцерківської виправної колонії №35 – начальник дільниці соціальної реабілітації Андрій Приходько, який довів до членів комісії інформацію про порядок утримання засуджених осіб в даному закладі.

Станом на  28.02.2017 року в дільниці соціальної реабілітації утримується – 13 засуджених. На момент огляду дільниці соціальної реабілітації, засуджені в кількості 12 (осіб) були залучені  до виконання господарчих робіт на об’єктах колонії.

Підчас огляду дільниці соціальної реабілітації, членами спостережної комісії були оглянуті такі місця як: спальні приміщення, побутова кімната, їдальня (місце приготування їжі), кладова для зберігання особистих речей засуджених, кімната для відпочинку, кімната для  відвідування засуджених їх  родичами, душова кімната  та ін.

В рамках заходу членами спостережної комісії було проведено бесіду із засудженим  виправної колонії Ігорем Хора, який  звільняється в грудні поточного року. Скарг та заяв  до членів спостережної комісії від засудженого не надходило.

Після завершення виїзного  засідання спостережної комісії були підведені підсумки щодо питань огляду дільниці соціальної реабілітації Білоцерківської виправної колонії № 35,  пропозиції та зауваження, які надійшли в ході засідання спостережної комісії були взяті до відома.