Графіки виступів в засобах масової інформації для депутатських фракцій Білоцерківської міської ради

Дата :
2017-03-06

З метою висвітлення депутатської діяльності через засоби масової інформації було розроблено графіки виступів для депутатських фракцій Білоцерківської міської ради на телеканалі ТРК “Крокус-1» та оприлюднень  відповідної інформації  в газетах «Громадська думка» і «Замкова гора» та Білоцерківському міському радіо.

Щодо конкретизації дати, часу та ЗМІ, відповідно до визначеного графіку, головам фракцій необхідно звернутися  до відділу інформаційних ресурсів та зв`язків з громадськістю міської ради або у відповідне ЗМІ.

ТРК  «Крокус-1» . Головний редактор – Мартинчук Ольга Іванівна.

Адреса: м.Біла Церква, вул.Фастівська,1, тел. 39-10-44

Місяць

І.Депутатська фракція  Білоцерківської міської організації Політичної партії «Об'єднання «Самопоміч»

Лютий, квітень, липень, жовтень

ІІ. Депутатська фракція  Білоцерківської міської організації  політичної партії  «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

Лютий, травень, серпень, листопад

ІІІ. Депутатська фракція  територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» в місті Біла Церква Київської області

Березень, червень, вересень, грудень

IV. Депутатська фракція  Білоцерківської міської організації політичної партії «Українське об’єднання  патріотів –УКРОП»

Січень, квітень, липень,жовтень

V. Депутатська фракція  Білоцерківської міської організації Всеукраїнського об’єднання  «Свобода»

Лютий,травень, серпень, листопад

VІ. Депутатська фракція Білоцерківської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Березень, червень, вересень, грудень

VІІ. Депутатська фракція  Білоцерківської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка

Лютий, квітень, липень, жовтень

Березень, травень, серпень, листопад

Газета «Громадська думка»:  Редактор – Храбуст Валентина Іванівна . Адреса: м.Біла Церква, вул.. Партизанська, 18,  тел.-50-43

Газета «Замкова гора»: Редактор – Строкач Віра Олександрівна.

Адреса: Біла Церква, вул. Богдана Хмельницького, 7,  тел. 5-25-94

Березень, червень, вересень, грудень

Редакція Білоцерківського міського радіомовлення.

Головний редактор - Цейтліна Тетяна Валеріївна

Адреса: м.Біла Церква,  вул.. Партизанська, 18, тел. 38-30-20