Фіщенко Вікторія Іванівна

Фіщенко Вікторія Іванівна, народилася 10 березня 1995 року в селі Шкарівка Білоцерківського району Київської області.

У 2001 році пішла до першого класу в ЗОШ І-ІІІст. №22 м. Білої Церкви Київської області. Після закінчення дев’яти класів, по сімейних обставинах, перейшла до Шкарівської ЗОШ Білоцерківського району Київської області.

У 2012 році закінчила 11-ий клас і поступила до Білоцерківського національного аграрного університету на спеціальність бухгалтерський облік та аудит на стаціонарну форму навчання.

У 2016 році закінчила БНАУ, отримала диплом бакалавра та вирішила продовжити навчання. Пройшовши вступні екзамени я пішла на шостий курс на магістратуру у тому ж БНАУ на спеціальність бухгалтерський облік та оподаткуваннятільки вже на заочну форму навчання.