Голуб Олександр Михайлович

Голуб Олександр Михайлович народився 4 вересня 1964 року в м. Біла Церква Київської області. Освіта вища. Спеціальність - Архітектура.

Автобіографічні дані:

В 1981 році закінчив навчання в Білоцерківській середній школі №9.

З вересня 1981 року по липень 1982 року - навчання в Білоцерківському професійно-технічному училищі №4 за спеціальністю - електромонтажник.

З липня 1982 року по жовтень 1982 року - працював в Білоцерківському Будівельно-монтажному управлінні №475 тресту „Електромонтаж-1" за спеціальністю -електромонтажник 111-го розряду.

З жовтня 1982 року по жовтень 1984 року - служба в лавах Радянської Армії Союзу РСР.

З листопада 1984 року по липень 1985 року - навчання на підготовчому відділенні Київського інженерно-будівельного інституту.

В 1985 році після складання іспиту був прийнятий на навчання в Київському інженерно-будівельному інституті за спеціальністю - архітектура.

З вересня 1985 року по березень 1991 року - навчався на архітектурному факультеті Київського інженерно-будівельного інституту за спеціальністю - архітектура (кафедра містобудування).

По закінченню Київського інженерно-будівельного інституту по направленню Держбуду УРСР був направлений на роботу в Білоцерківську філію державного проектного інституту „УкрНДІпроцивільсільбуд".

В квітні 1991 року - прийнятий на посаду архітектора ІІІ-ї категорії в Білоцерківській філії державного проектного інституту „УкрНДІпроцивільсільбуд".

З січня 1993 р. - начальник проектної групи в Білоцерківській філії державного проектного інституту „УкрНДІпроцивільсільбуд".

З лютого 1994 р. - ведучий архітектор архітектурно-будівельної майстерні в Білоцерківській філії державного проектного інституту „УкрНДІпроцивільсільбуд".

В 1996 року був прийнятий до членства в спілку Архітекторів України.

Під час роботи в Білоцерківській філії державного проектного інституту „УкрНДІпроцивільсільбуд" приймав участь особисто та в складі колективу авторів в проектуванні близько 70 об'єктів різного функціонального призначення (житлових, громадських, промислових) та неодноразово приймав участь в республіканських загальнодержавних та місцевих міських архітектурних конкурсах на яких отримував призові та преміальні місця.

В липні 2000 року - на підставі конкурсу на заміщення вакантної посади був прийнятий на роботу архітектора (спеціаліста 1-ї категорії) у відділ планування та забудови Управління містобудування Білоцерківської міської ради.

З січня 2005 року - архітектор - головний спеціаліст відділу планування та забудови Управління містобудування Білоцерківської міської ради.

З вересня 2008 року по даний час - працюю на посаді начальника відділу планування та забудови (п'ята категорія 11 ранг) Управління містобудування Білоцерківської міської ради.