Повідомлення про призначення пленарного засідання позачергової двадцять сьомої сесії Білоцерківської міської ради сьомого скликання

Дата :
2017-03-13

Відповідно до розпорядження міського голови від 10 березня 2017 року № 2-09-07 «Про скликання пленарного засідання позачергової двадцять сьомої сесії Білоцерківської міської ради VII скликання»

призначити пленарне засідання позачергової двадцять сьомої сесії Білоцерківської міської ради сьомого скликання 14 березня 2017 року о 10 год у великій залі міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 15) з порядком денним:

Про внесення змін в рішення міської ради від 11 грудня 2015 р. № 06-02-VII «Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій»

Різне

Міський голова                                                                                                Г.А. Дикий