Такуєв Олександр Валерійович

Такуєв Олександр Валерійович. Народився 03 березня  1987 року в місті Біла Церква Київської області.

У 2004 році закінчив 11 класів Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 та вступив до Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», який закінчив у 2008 році, здобув базову вищу освіту за спеціальністю правознавство, кваліфікація бакалавр з права.

У 2011 році вступив до Вищого навчального закладу «Університет сучасних знань», який закінчив у 2012 році, здобув спеціальність правознавство, кваліфікація юрист.

З 2008 року по 2016 рік  працював у Білоцерківському міському відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстицій у Київській області на посаді старшого державного виконавця. Звільнився за згодою сторін у листопаді 2016 року.