Тодоренко Олександр Володимирович

Тодоренко Олександр Володимирович народився 7 червня 1974 року в сім'ї службовців в місті Гайвороні Кіровоградської області.

З 1981 по 1991 рр. навчався в Гайворонській середній школі, яку закінчив з золотою медаллю.

В 1991р. поступив на навчання до Білоцерківського державного аграрного університету, який закінчив в 1999р. здобувши спеціальність „Організація зовнішньоекономічних зв'язків у сфері АПК".

З серпня 2001р. по серпень 2003р. навчався в Київському національному економічному університеті, здобув спеціальність «Адміністративний менеджмент», магістр державного управління.

З вересня 2010р. по березень 2015р. навчався в Університеті сучасних знань, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юрист.

Трудову кар'єру розпочав з серпня 1996р. по з посади спеціаліста з маркетингу в ЗАТ „Гайворонський селянський торговий дім". З серпня 1997р. по жовтень 1999р. головний спеціаліст Гайворонського відділення державного казначейства.

З жовтня 1999р. по вересень 2002р. заступник начальника управління економіки Гайворонської райдержадміністрації Кіровоградської області. З жовтня 2002р. по червень 2004р. заступник начальника управління економіки Білоцерківської райдержадміністрації.

З липня 2004р. по червень 2013р. державний реєстратор апарату Білоцерківської райдержадміністрації. З липня 2013р. по квітень 2016р. начальник відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Білоцерківського міськрайонного управління юстиції. З квітня 2016р. по теперішній час працює на посаді державного реєстратора управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради.

Одружений, виховує сина.