Знову виникло питання проїзду вантажівок

|  29. 03. 2017

28 березня в Білій Церкві відбулося зібрання активних жителів стосовно вирішення питання руху вантажного транспорту по вул.І.Мазепи, Фастівська, Першотравнева та Привокзальна. Інтенсивний рух великогабаритного автотранспорту по вказаним вулицям розпочався після введення обмеження руху вантажного транспорту по шляхопроводу «горбатий міст» через залізничну колію по Сквирському шосе.

За дорученням міського голови Геннадія Дикого перед присутніми виступив його заступник Валерій Гнатюк, який зазначив, що з боку міської влади  вживаються заходи, які дозволять відновити рух через «горбатий міст». А саме, в минулому році було зроблено обстеження шляхопроводу і прийнято рішення про необхідність капітального ремонту даного мосту. В цьому році на сесії міської ради було виділено кошти на розробку проектно-кошторисної документації капітального ремонту мосту. Проект зараз знаходиться на стадії розробки і завершення його заплановано на найближчі місяці. Ремонтні роботи розпочнуться після того, як проект пройде державну експертизу і будуть виділені кошти з бюджету на його реалізацію. Розглядатимуться можливості виділення коштів з бюджетів різних рівнів, адже це проблема не лише міська, а й обласного та державного значення.

Під час обговорення проблемного питання жителі вулиць скаржилися на те, що через потік багатотонних фур їх будинки почали руйнуватися. Крім того, водії вантажівок не дотримуються вимог швидкісного режиму, наражаючи мешканців на небезпеку. Також були висловлені пропозиції щодо перенаправлення вантажного транспорту іншими вулицями та демонтажу обмежувачів швидкості (так званих, лежачих поліцейських).

За результатами обговорення жителі вищезазначених вулиць пообіцяли підготувати письмове звернення на ім’я міського голови, де буде враховано пропозиції більшості мешканців. В свою чергу, відповідними структурними підрозділами міської ради  буде підготовлено та винесено на розгляд Білоцерківської міської ради проект рішення про організацію дорожнього руху даними вулицями із врахуванням цих пропозицій, в тому числі й на час капітального ремонту «горбатого мосту».