Свято «А у нас у дворі» відбулося!

|  13. 04. 2017

12 квітня 2017 року в ПК «БІЛОЦЕРКІВМАЗ» відбувся  звіт «А у нас у дворі» вихованців Центру «Дивосвіт» за 2016-2017 навчальний рік. На виставці, яка була розгорнута в фойє театру  демонструватимуться результати роботи гуртків художньо-вжиткового мистецтва.

Вихованці сценічних гуртків показали свої таланти  нетрадиційно,  у стилі тусовки під назвою «А у нас у дворі»:  інструментальні та вокальні композиції,   КВНівські жарти,.   інсценізація   англійською, дефіле власноруч виготовленого одягу, акробатична постановка та  танці на любий смак.  Був презентований  черговий випуск газети «А у нас у дворі» Центру клубів за місцем проживання «Дивосвіт»

На звіті відбулося  нагородження переможців міського конкурсу - огляду на кращий дитячо-юнацький клуб за місцем проживання:

1 місце – д/ю клуб „Юність” ( вул. Водопійна, 19) – педагог-організатор Лариса Василівна Сисоєва, президент клубу Катя Ільченко

2 місце– д/ю клуб „Вікторія” ( вул. Леваневського, 65) –  педагог-організатор Алла Петрівна Кузьменко, президент клубу Валерія  Таран

3 місце – д/ю клуб „Перлина”( вул. Таращанська, 161) –  педагог-організатор Ірина Сергіївна Мимренко, президент клубу Юля Кшановська.

На святі всіх присутніх привітала заступник міського голови Ольга Іванівна Настіна та нагородила Почесною Грамотою Сисоєву Ларису Василівну, педагога-організатора дитячо-юнацького клубу «Юність», Грамотою – Кудрявцева Юрія Володимировича, акомпаніатора Центру, Подякою –  Гуцал Людмилу Михайлівну, керівника гуртка рукоділля.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради Олександр Данилович Литвинчук оцінив   клубну роботу за місцем проживання, як перспективний напрям роботи з дітьми та юнацтвом, він вручив дипломи клубам-переможцям та відзнаки  працівникам.  Цінні подарунки вихованцям клубів передали: шеф клубу «Юність» - ПП «Гренада» (керівник Леонов Сергій Андрійович);   клубу «Вікторія» -  депутат міської ради – Підпалий Сергій Миколайович.

По завершенню програми   ведучі, запросили  усіх охочих до клубів, адже  їх двері не закриваються у вихідні та на канікули.