Члени клубу «ВОЛДІС» подорожують шляхами України

|  07. 07. 2017

06.07.2017 року члени клубу спілкування молодих людей з особливими потребами «ВОЛДІС», що понад 15 років діє при Білоцерківському міському центрі соцільних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали мальовничий куточок України Національний парк  «Межигір’я».

Ця  подія стала продовженням низки подорожей шляхами України активної молоді, яка, попри власні труднощі, постійно націлена на розвиток і займає активну життєву позицію.

Від початку  клуб «ВОЛДІС» було організовано з метою створення сприятливих умов для творчої самореалізації молоді з особливими потребами та розширення кола їх інтересів та спілкування. Що ж, як не екскурсія, дає найкращий поштовх  для отримання нових вражень, знань, розширює круг друзів та тем для спілкування.

Волдісівці досвідчені мандрівники:дендропарк «Софіївка» в Умані, ландшафтний парк в Буках, село Ковалівка, Державний музей іграшок в Києві, Музей історії Києва, Віденський монастир, Свято-Богородичний Ризоположенчеський чоловічий монастир в с. Томашівка Фастівського району, В парку «Олександрія» ж  наша молодь постійні гості.

Подорожі рідними краями надихають членів клубу на творчість, яку вони успішно реалізовують на майстер-класах: плетіння з паперу; виготовлення сувенірів; створення аксесуарів для одягу та інтер’єру; створення новорічних та Великодніх прикрас. Результати творчої роботи знаходять своїх цілувальників,  коли волдісівці представляють свої роботи на загальноміських творчих виставках та заходах, таких  як  День міста, свято до Міжнародного дня захисту прав інвалідів та інші.

Клуб «ВОЛДІС» завжди відкритий для однодумців та нових ідей, тому Білоцерківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує всіх бажаючих до спілкування у клубі спілкування людей з особливими потребами «ВОЛДІС». Більш детальну інформацію можна отримати за адресою б-р. Олександрійський, 113 або за телефоном 6-83-11, 6-66-55.

Білоцерківський міський центр соціальних

служб для сім’ї, дітей та молоді