Спартакіада серед депутатів Київщини: Біла Церква в десятці найкращих

|  11. 09. 2017

10 вересня в м.Ірпінь (Київська область) відбулася VІ обласна Спартакіада серед депутатів обласної, міських, районних, сільських та селищних рад Київщини.

Варто відмітити, що наше місто представляли депутати Білоцерківської міської ради. Зокрема, Володимир Вовкотруб, Ігор Гейло, Юрій Гончаренко, Вікторія Ковальова, Юрій Кошляк, Дмитро Мазуревич, Олег Музальов, Таїсія Олійник, Дмитро Поліщук, Тетяна Сербин, Олена Шевченко. Очолював команду  секретар міської ради Борис Смуток.

Під час Спартакіади народні обранці прийняли участь у різних видах змагань. Зокрема, перетягували канат, грали у шахи, шашки, настільний теніс, дартс тощо.

За результатами загального заліку Білоцерківська команда увійшла в десятку кращих команд серед депутатів Київщини.

Вітаємо нашу команду депутатів-учасників із загальнокомандними та особистісними здобутками під час участі в Спартакіаді.