Кожна сім’я – це маленька країна

|  14. 09. 2017

14 вересня у Білій Церкві відбулося вшанування трудових династій міста. Захід був приурочений 985-ї річниці з дня заснування Білої Церкви та проведений з ініціативи відділу у справах сім’ї та молоді міської ради – з метою сприяння духовній єдності поколінь та міцності родини, підвищення її ролі  у  суспільстві, забезпечення наслідування  і успадкування духовних надбань українського народу,  вшанування  трудових династій міста Біла Церква.

Будинок  урочистих  і  офіційних подій став місцем зустрічі невипадково, адже саме тут народжуються нові сім’ї, поєднуються серця. У залі зібралися родини, які працюють у різних галузях – медичній, освітянській, спортивній, промисловій, культурній, мистецькій.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Геннадій Дикий:

«Коли за ті чи інші здобутки дякують представникам влади, це неправильно, адже дякувати треба саме вам. Своєю щоденною працею саме ви приносите в скарбничку нашого міста ті кошти, завдяки яким працюють лікарні, школи, проводяться реконструкції, реалізуються соціальні проекти, здійснюється лікування. Завдяки вам продовжується розвиток міста. Саме ви є прикладом для всіх білоцерківців. Велика вам вдячність!»

Представникам трудових династій були вручені подяки Білоцерківської міської ради – за значні заслуги на ниві праці, вагомий внесок в соціально-економічний і культурний  розвиток міста, активну громадянську позицію та з нагоди 985-ї річниці з дня заснування міста Біла Церква, а також пам’ятні подарунки та квіти.

Зокрема, були відзначені представники таких династій:

- Маслів (Масло Анатолій Григорович, КЗ БМР «Білоцерківська міська лікарня № 1», голова династії);

- Ковбасюків (Ковбасюк Володимир Костянтинович, Білоцерківська міська лікарня №2, голова династії);

- Погребіженських (Погребіженська Людмила Беніаминівна, Білоцерківська міська лікарня № 2, голова династії);

- Григоренків (Григоренко Анатолій Олексійович, ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області, голова династії);

- Чмируків (Чмирук  Дмитро Архипович, велошкола «Промінь» відділу з питань фізичної культури та спорту, голова династії);

- Гутників (Гутник Віра Дмитрівна, ЦТДЮ «Соняшник» управління освіти і науки БМР, голова династії);

- Фандєєвих (Фандєєв Іван Олексійович, ДЮСШ № 1 управління освіти і науки БМР,  голова династії);

- Баляснікових  (Баляснікова  Ольга Олександрівна, ДЮСШ № 2 управління освіти і науки БМР, голова династії);

- Копилових (Копилов Сергій Олексійович,  ПАТ «Росава», голова династії);

- Довгих (Довга Ніна Миколаївна, ПАТ «Росава», голова династії);

- Павленків-Крижешевських (Павленко Тамара Павлівна,  КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв № 1, голова династії);

- Томащуків (Томащук Сергій Олександрович, КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №5, голова династії);

- Здоренків  (Здоренко  Юрій Олександрович, Білоцерківська школа мистецтв № 1);

- Гапоненків (Гапоненко Олег Віталійович, ТОВ «Білоцерківський хлібокомбінат», голова династії).

Під час заходу була презентована історія кожної з трудових династій, учасники заходу мали змогу познайомитися, поспілкуватися в неофіційній обстановці.

У заході також взяли участь: секретар Білоцерківської міської ради Борис Смуток, начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Олександр Литвинчук, журналісти місцевих ЗМІ.

Фотографії до новини тут