Відбулося засідання тридцять шостої сесії міської ради

|  14. 09. 2017

14 вересня відбулося засідання позачергової тридцять  шостої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Перед початком пленарного засідання було проведено спільне засідання постійних депутатських комісій, на якому було розглянуто питання,  що винесено на сесію.

В ході засідання депутати внесли зміни та доповнення до рішення міської ради від 22 грудня 2016року № 386-22-VІІ «Про бюджет м.Біла Церква на 2017рік».

Доповідаючи дане питання, начальник фінансового управління Світлана Терещук зазначила, що зміни вносяться у зв’язку із надходженням субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Так, до міста надійшли від Київської обласної державної адміністрації розпорядження  з інформацією про те, що Білій Церкві виділено три субвенції: 952,6 тис. грн – кошти на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань; 10 тис. грн – на придбання твердого та рідкого побутового палива та скрапленого газу; 118млн 145тис. 400 грн – енергосубвенція на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання та водовідведення та ін.

«Терміновість прийняття даного рішення зумовлена тим, що вчора до казначейства надійшло протокольне доручення щодо розрахунків по пільгах та субсидіях в сумі 34млн грн. Цю операцію можна провести лише за умови внесення змін до бюджетних призначень на вищезазначену суму -118млн 145тис. 400грн. Взаємозалік має покрити існуючі нарахування  за  використаний газ КП БМР «Білоцерківтепломережа», - наголосила Світлана Терещук.-Варто зазначити, що виділена субвенція в розмірі 118млн 145тис. 400 грн дасть можливість  закрити борги, які існують  станом на 01.09.2017р. по субсидіях, що  має надати місто підприємствам-надавачам житлово-комунальних послуг».

Із зверненням щодо звіту заступника  міського голови Сергія Похальчука про роботу на займаній посаді виступив депутат міської ради Володимир Бабенко. Він також зачитав звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо стану підготовки м.Біла Церква до опалювального періоду 2017-2018рр.

Депутат міської ради Юрій Балас висловив пропозицію передбачити у бюджеті міста кошти на придбання запчастин для ліквідації можливих аварій на тепломагістралі ТЕЦ-місто.

Коментуючи дане питання, міський голова Геннадій Дикий наголосив, що стан магістралі ТЕЦ-місто є критичним. Наразі  на трубі проведено гідравлічні випробування, проте її стан незадовільний. Міською владою проводяться зустрічі із представниками одного із державних банків на предмет розгляду можливості отримання кредитних коштів на реконструкцію труби.

«Технічне обґрунтування на дані роботі вже виготовлено. Воно зараз проходить експертизу. Загальна вартість проекту становить 342 млн грн. Ми плануємо розбити  реконструкцію  теплопроводу на черги,  вартість робіт яких становитиме по більш як 100 млн грн. щорічно. Заміна труби на сучасні, ізольовані дозволять понизити втрати тепла з 30% до 3%» - зауважив Геннадій Дикий.

Представник ГО «Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО» Максим Коноплястий  зачитав звернення до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, голови Національної поліції України Сергія Князєва, НачальникаГоловного управління Національної поліції в Київській області Дмитра Ценова з проханням від представників громади  міста не переводити і не зміщувати з посади начальника поліції Білої Церкви Сергія Возненка.

В різномудепутатиміськоїради  піднімалипитаннящодорозглядуможливостіоблаштуванняпішохідного переходу повул. Шолом-Алейхема, забезпечення безкоштовного харчування дітей учасників АТО, облаштуваннядитячихмайданчиків урядімікрорайонів міста та ін.