Звіт про базове відстеження регуляторного акту «Про затвердження Порядку здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель територіальної громади м. Біла Церква»

Дата :
2017-09-29

1.      Загальні відомості про регуляторний акт:

Рішення Білоцерківської міської ради від 07 вересня 2017 року №1120-35-VIІ «Про затвердження Порядку здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель територіальної громади м. Біла Церква».

2.      Виконавець заходів з відстеження:

Управління самоврядного контролю Білоцерківської міської ради.

3.      Цілі прийняття регуляторного акта:

-         нормативне врегулювання системи самоврядного контролю за використанням та охороною земель територіальної  громади міста Біла Церква;

-         запобігання порушення законодавства України в сфері використання та охорони земель територіальної  громади міста Біла Церква;

-         забезпечення своєчасного виявлення порушень законодавства України в сфері використання та охорони земель територіальної  громади міста Біла Церква та вжиття заходів щодо їх усунення.

4.      Строк виконання заходів з відстеження: з 28.08.2017 р. по 25.09.2017 р.

5.      Тип відстеження: базове.

6.      Методи одержання результатів базового відстеження:

Методом відстеження  результатів є аналіз статистичних даних.

7.      Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність, а також способи одержання даних: статистичний метод одержання даних.

8.       Кількісні та якісні значення показників результативності дії регуляторного акта:

Враховуючи той факт, що регуляторний акт Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель територіальної громади м. Біла Церква» затверджений рішенням міської ради від 07 вересня 2017 року №1120-35-VIІ, тому провести відстеження показників результативності дії регуляторного акту на даний час немає можливості.

За результатами проведення повторного відстеження результативності даного акта буде визначена реальна ефективність досягнення  цілей його прийняття.

Міський голова                                                                                        Г.А. Дикий