Зупинки на вимогу

|  01. 11. 2017

В рамках транспортної реформи протягом цього року в нашому місті встановлено 6 сучасних зупинок громадського транспорту. Каркас зупинок виготовлений з металу із застосуванням сучасного методу обробки «гаряче цинкування», що позитивно зарекомендував себе у багатьох країнах Європи, оскільки забезпечує надійне покриття, яке у подальшій експлуатації не потребує жодних затрат. Сама зупинка - зі скла. Це забезпечує оглядовість та її привабливий естетичний вигляд. Типовий зразок таких зупинок затверджений виконавчим комітетом.

Отож, дві зупинки розміщено по Сквирському шосе після капітального ремонту дороги на відрізку від площі Перемоги до Військбуду.

На численні звернення жителів міста Департаментом житлово-комунального господарства встановлено зупинки по вул. Грибоєдова (біля АЗС) та в районі вул. Павличенко біля будинку №34.

По  вул. Героїв Крут, в районі будинку №87, зупинку встановлено із урахуванням подальшого облаштування заїзного карману та пішохідного переходу. Це і буде зроблено у найближчому майбутньому для приведення зупинкового комплексу у відповідність до чинних нормативних документів та логічного завершення.

Вже облаштовано зупинку на вулиці Привокзальній, в районі Білоцерківського елеватору. Досить часто надходили нарікання та зауваження, що саме у цьому місці відбувається зупинка громадського транспорту «за вимогою» і на даний час, чітко означене місце знімає проблему хаотичної висадки пасажирів цього району. Розчистку території від аварійних дерев та облаштування майданчику біля зупинки здійснювалося Департаментом ЖКГ спільно з Білоцерківським елеватором.

Окрім будівництва нових зупинок в цьому році також було проведено роботи з ремонту зупинки побудованої більше 20 років тому по вул. Заярська (район м-ну Царинок).

Слід зазначити, що відділом транспорту та зв’язку міської ради нещодавно проведено інвентаризацію існуючих зупинок громадського транспорту і зупинок «на вимогу». За результатами якої встановлено перелік із 326 зупинок, якими користуються пасажири.  З них 88 об’єктів відділ транспорту і зв’язку пропонує включити у плани будівництва на наступні роки. Вся ця інформація міститься у проекті рішення виконавчого комітету «Про затвердження переліку та найменування зупинок громадського транспорту міста Білої Церкви». Проект рішення винесено на обговорення, приймаються пропозиції щодо назв, необхідності та першочерговості будівництва в тому чи іншому місці. Остаточний проект із пропозиціями буде винесено на затвердження виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

Заходи по облаштуванню нових, ремонту існуючих, а також інвентаризації зупинок громадського транспорту здійснюються у рамках транспортної реформ з метою удосконалення транспортної інфраструктури міста та поліпшення умов дорожнього руху та транспортного обслуговування.

Ознайомитися з проектом можна за посиланням: http://www.bc-rada.gov.ua/node/3193

Пропозиції надавати в коментарях під постом Прес-служби Білоцерківської міської ради https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1452509558203536&id=862876807166817

Фотографії до новини тут