Засідання постійної комісія з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства

Повідомлення про засідання постійної комісії з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства відбудеться 24.10.2019 року о 12:00 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (великий зал)

Порядок денний:

1. Розгляд проекту рішення «Про встановлення граничного нормативу рентабельності для застосування Комунальним некомерційним підприємством Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня № 1» при розрахунку платних медичних послуг».

2. Розгляд проекту рішення «Про встановлення граничного нормативу рентабельності для застосування Комунальним некомерційним підприємством Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня № 2» при розрахунку платних медичних послуг».

3. Розгляд проекту рішення «Про встановлення граничного нормативу рентабельності для застосування Комунальним некомерційним підприємством Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №  3 » при розрахунку платних медичних послуг».

4 . Розгляд проекту рішення «Про встановлення граничного нормативу рентабельності для застосування Комунальним некомерційним підприємством Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня № 4 » при розрахунку платних медичних послуг».

5. Розгляд проекту рішення «Про встановлення граничного нормативу рентабельності для застосування Комунальним некомерційним підприємством Білоцерківської міської ради «Білоцерківський пологовий будинок» при розрахунку платних медичних послуг».

6. Розгляд проекту рішення «Про встановлення граничного нормативу рентабельності для застосування Комунальним некомерційним підприємством Білоцерківської міської ради « Білоцерківське міське патологоанатомічне бюро» при розрахунку платних медичних послуг».

7. Розгляд проекту рішення «Про встановлення граничного нормативу рентабельності для застосування Комунальним некомерційним підприємством Білоцерківської міської ради «Дитяча стоматологічна поліклініка» при розрахунку платних медичних послуг».

8. Розгляд проекту рішення «Про встановлення граничного нормативу рентабельності для застосування Комунальним некомерційним підприємством Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико – санітарної допомоги № 1» при розрахунку платних медичних послуг».

9. Розгляд проекту рішення «Про встановлення граничного нормативу рентабельності для застосування Комунальним некомерційним підприємством Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико – санітарної допомоги № 2» при розрахунку платних медичних послуг».

10. Розгляд проекту рішення  «Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 29 листопада 2018 року № 3050-60-VII  «Про затвердження Програми фінансової підтримки ветеранських організацій та громадських організацій соціального спрямування міста Біла Церква на 2019-2023 роки».

11. Розгляд проекту рішення  «Про внесення змін до Програми соціального захисту населення м. Біла Церква  «Турбота» на 2017-2022роки».

12.  Розгляд проекту рішення  «Про затвердження Концепції створення будинку літніх людей».

13. Розгляд проекту рішення «Про затвердження Програми  відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом, здійснення представницьких та інших заходів на 2020 рік».

14.  Розгляд проекту рішення  «Про внесення змін до міської цільової програми запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань населення міста Біла Церква на 2018-2020 роки, затвердженої  рішенням міської ради від 24 травня 2018 року № 2279-52-VII».

15. Розгляд проекту рішення «Про затвердження Програми розвитку та популяризації баскетболу в м. Біла Церква на 2019-2022 роки».

16. Розгляд проекту рішення  «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Біла Церква безоплатно центральної дитячо-юнацької спортивної бази «Трудові резерви».

17. Про направлення матеріалів здобувачів премії  Білоцерківської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування.

18. Різне

Голова комісії                                                                                          І. Гейло

Місце проведення:
великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2019-10-24 о 12:00