№ 30 від 26 жовтня 2021 року

П Е Р Е Л I К
piшень, включених в протокол № 30
засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради
від 26 жовтня 2021 року

1.

Про надання дозволу  на встановлення пам’ятного знаку

№ 730

2.

Про інформацію щодо шляхопроводу мостового типу над залізницею по проспекту Князя Володимира

№ 731

3.

Про створення комісії по прийняттю в комунальну власність Білоцерківської міської територіальної громади з державної власності Міністерства оборони України нерухомого майна (квартир)

№ 732

4.

Про внесення змін до додатка 2 рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 22 червня 2021 року № 426 «Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку й учнів»

№ 733

5.

Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послугу з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ, інших споживачів, релігійних організацій та послугу з постачання гарячої води для потреб бюджетних установ комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа»

№ 734

6.

Про затвердження конкурсної документації для проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, в Білоцерківській міській територіальній громаді

№ 735

7.

Про деякі питання щодо квартирного обліку

№ 736

8.

Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування Білоцерківської міської територіальної громади № 19 (П) «Залізнична станція «Роток» - с. Піщана»

№ 737

9.

Про затвердження складу комітету з реалізації Національної стратегії із створення безбарʼєрного простору в Україні на території Білоцерківської міської територіальної громади

№ 738

10.

Про присвоєння адреси об’єкту будівництва (житловому будинку) за заявою гр. Малиш О.О.

№ 739

11.

Про зміну адреси житлового будинку № 4 по вул. Набережна в с. Томилівка Білоцерківської міської територіальної громади у зв’язку з його поділом на окремі об’єкти нерухомого майна

№ 740

12.

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Очеретяного Петра Григоровича щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Героїв Крут, 106)

№ 741

13.

Про звіт начальника служби у справах дітей Білоцерківської міської ради щодо роботи зі зверненнями громадян за І-ІІІ квартали 2021 року

№ 742

14.

Про надання до суду висновку щодо вирішення судового спору між батьками про визначення місця проживання їх дитини Вашетської С.В.

№ 743

15.

Про надання дозволу для зняття коштів з поточного рахунку неповнолітньої Томкович Д.Є.

№ 744

16.

Про надання малолітнім Береговій С.В., Савенко В.А. і неповнолітнім Савенку М.А., Савенко А.А. статусу дітей, позбавлених батьківського піклування, та захист їх особистих прав

№ 745

17.

Про деякі питання щодо захисту майнових прав дітей

№ 746

18.

Про висновок щодо доцільності призначення опікуна недієздатного Кабули А.Ф.

№ 747

19.

Про висновок щодо доцільності призначення опікуна недієздатної Шаповаленко О.І.

№ 748

Протокол засідання виконавчого комітету міської ради № 30 від 26 жовтня 2021 року