Межі округів

№ ТВО

Назва територіального виборчого округу

Орієнтовна кількість виборців

Опис меж

1

Територіальний виборчий округ №1 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради

25 819 

смт Терезине; с.Вільна Тарасівка, с.Володимирівка, с.Гайок; с.Дрозди; с.Мазепинці; с.Сидори; 
м.Біла Церква – Гайок: 1–4, 77/43, 139–177, 181–185, 214–215, 228–270, 3358А В/Ч; Гайок: 5–6, 89–130, 180, 0211А В/Ч, 219–227, 399–403, 4533А В/Ч; Селек. ст-я від.Ленінський, Селекційна станція "Олександрія"; вул.Полковника Коновальця; вул.Матросова, вул.Січневого прориву: 29, 31, 35, 43–43Б, 45–45А, 47, 49–49А, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Турчанінова: 12–29; Без реєстрації; вул.Січневого прориву: 27, 33–33/35; вул.Сквирське шосе: 221–223, 228–266; вул.Турчанінова: 1–3, 9; вул.Гвардійська, вул.Крижанівського: 8–17/17; вул.Січневого прориву: 6/1–26, 28, 30, 32, 34, 37–42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62–70; вул.Суворова, вул.Турчанінова: 4–8, 11; вул.Чехословацька; вул.Крижанівського: 2А–5; вул.Сквирське шосе: 224, 226; вул.Гайова, вул.Січневого прориву: 2–5; вул.Сквирське шосе: 39, 41, 47–51, 214А–220, 224А; пров.Будівельників; бульв.Олександрійський: 98, 102, 104; вул.Дачна: 66–72; вул.Декабристів: 75, 81; вул.Клінічна; бульв.Олександрійський: 54Г, 84, 86, 88, 92, 159–217; вул.Гетьмана Сагайдачного: 126–143; вул.Колодязна, пров.Олександрійський; вул.Івана Мазепи, вул.Миру; бульв.Олександрійський: 74, 76, 78, 80–82; вул.Вячеслава Чорновола, вул.Дачна: 5–44; вул.Декабристів: 1–74, 76–80Б, 82–86; бульв.Олександрійський: 1В/М, 58–60, 62, 64, 66, 2167А В/Ч; Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківська міська лікарня № 2"; Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківський пологовий будинок";

   

Балановський Олександр Володимирович

   

Долід Станіслав Васильович

   

Облап Павло Васильович

   

Чучула Олександр Віталійович

   

Сахарова Оксана Михайлівна 

2

Територіальний виборчий округ №2 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради

26 260 

м.Біла Церква – бульв.Олександрійський: 113–129; вул.Василя Стуса: 10, 20, 23–34, 44, 50, 52, 70–76; вул.Гетьмана Сагайдачного: 118–121; вул.Чкалова: 5–9, 12–31; бульв.Олександрійський: 137, 143–157; вул.Василя Стуса: 2/147; вул.Чкалова: 10; бульв.Олександрійський: 131–135, 141; вул.Василя Стуса: 3–5; вул.Гетьмана Сагайдачного: 70–105; вул.Зелена: 28–42; бульв.Олександрійський: 111; вул.Василя Стуса: 13–19/2, 21, 39–43, 45–49, 51, 53–69, 88–106; вул.Гетьмана Сагайдачного: 30–37, 38, 40, 41А–69; вул.Зелена: 3–26; вул.Лазаретна, вул.Набережна, пров.Гірський, пров.Зелений, пров.Лазаретний другий, пров.Лазаретний перший, пров.Річковий перший, пров.Яровий, тупик Глухий; вул.Запорізька: 19; вул.Партизанська: 3–18, 23–33, 35; пров.Партизанський перший; вул.Вокзальна: 3–19; вул.Купріна, вул.Товарна, пров.Вокзальний, пров.Курсовий: 15/10–35; пров.Курсовий другий; бульв.Олександрійський: 24, 26, 28–30, 34, 36, 38, 44/2–50, 52; вул.Пушкінська: 55–86/71; вул.Фастівська; бульв.Олександрійський: 77, 79, 83, 85, 87, 89–91, 93–97, 99–101, 103, 105–109; вул.Гетьмана Сагайдачного: 5–29, 37А, 39, 41; вул.Запорізька: 2А–18, 20–34Ж; вул.Озерна, вул.Партизанська: 20, 34–34/2, 36–93; вул.Річкова, пров.Партизанський другий, пров.Річковий другий; вул.Андрея Шептицького: 70; вул.Вокзальна: 22; вул.Олеся Гончара: 2–6, 7–20; вул.Першотравнева: 41, 43, 45, 47, 51, 53А, 55–69, 70–82; вул.Привокзальна: 16, 26, 36, 55–91; вул.Симона Петлюри: 37, 39, 41, 43–62; пров.Курсовий: 12А; бульв.Олександрійський: 75; вул.Андрея Шептицького: 59, 69; вул.Водопійна: 1А/44–9, 11–27А; вул.Курсова: 59–78А/78Б; вул.Лермонтова, вул.Олеся Гончара: 6А; вул.Першотравнева: 37–37/7, 39–39/12, 49, 52, 54/10; вул.Привокзальна: 51/1–53/2; пров.Курсовий: 3–10; вул.Андрея Шептицького: 34–34/13, 48–58, 60–66, 75–83; вул.Першотравнева: 69А; вул.Курсова: 18–40; бульв.Олександрійський: 14А/22, 20, 51, 53, 55А, 61–61А, 63, 65, 67–69; вул.Богдана Хмельницького: 26–40; вул.Логінова: 4–31; вул.Нова, вул.Підвальна, вул.Пушкінська: 2/13–50; вул.Юр’ївська; вул.Андрея Шептицького: 1А–33, 37–45; вул.Водопійна: 9А; вул.Курсова: 3А–17А; вул.Логінова: 37–37А; вул.Першотравнева: 5–36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Привокзальна: 4–15, 17–25, 27–35, 37–49; вул.Симона Петлюри: 1/45–36, 38, 40, 42; вул.Ярослава Мудрого: 53/1–59, 68–70; Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківська міська лікарня № 4";

 

 

 

Головаш Андрій Євгенійович 

   

Грисюк Сергій Іванович 

   

Дашкевич Микола Володимирович 

   

Дога Ірина Пантеліївна 

   

Коноплястий Максим Ігорович 

   

Нагорна Ольга Валеріївна 

   

Плєшаков Анатолій Васильович 

3

Територіальний виборчий округ №3 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради

24 928 

м.Біла Церква – бульв.Олександрійський: 12–14, 16–19, 21–22/22, 25/2, 27Б, 31–33, 35, 37, 39; вул.Академіків Гродзинських, вул.Водопійна: 35–118А; вул.Героїв Небесної Сотні: 55, 67–88; вул.Гетьманська, вул.Тургєнєва, вул.Чернишевського, пров.Водопійний, пров.Водопійний другий, пров.Водопійний перший, пров.Водопійний третій; бульв.Михайла Грушевського: 6–40; вул.Пролетарська, пров.Грузинський; бульв.Михайла Грушевського: 4; бульв.Михайла Грушевського: 44–46; вул.Броварна друга, вул.Гоголя: 11–38; вул.Івана Кожедуба: 10–47, 49, 53, 55–55/64; вул.Інтендантська, вул.Куценка, вул.Павліченко: 3–12; вул.8-го Березня, пров.Гоголя, пров.Пролетарський; вул.Павліченко: 12А–20Б, 22, 26–34, 38, 40; вул.Шолом-Алейхема: 37; вул.Григорія Ковбасюка, вул.Івана Виговського, вул.Ярослава Мудрого: 35–39/15, 41–50, 60–64/2; вул.Базарна, вул.Ковальська, вул.Миколи Лозовика, вул.Шолом-Алейхема: 21; вул.Ярмаркова, вул.Ярослава Мудрого: 18/1–34, 40; пров.Ковальський; вул.Павліченко: 37, 39, 43, 44; вул.Шолом-Алейхема: 33, 35, 62–2260А; пров.Рокитнянський другий; вул.Банкова, вул.Богдана Хмельницького: 1/7–23; вул.Васильківська, вул.Верхня, вул.Героїв Небесної Сотні: 1–54, 60–64; вул.Гоголя: 2–9; вул.Івана Сошенка, вул.Комендантська, вул.М’ясна, вул.Северина Наливайка, вул.Спартаківська, вул.Театральна, вул.Шамраївська, вул.Ярослава Мудрого: 16/2; пл.Торгова; вул.Голубина, вул.Надрічна, вул.Нечуй-Левицького, вул.Петра Лебединцева, вул.Смоляно-Рокитнянська, вул.Шевченка: 4–90, 92, 94–94/38, 96; вул.Шолом-Алейхема: 2–20, 21А–32, 34, 36–36/2, 40–60; пров.Петра Лебединцева, пров.Шевченківський другий, пров.Шевченківський перший; вул.Івана Франка: 24–79; вул.Короленка, вул.Левка Симиренка, вул.Павліченко: 45–101; вул.Садова, вул.Шевченка: 118; пров.Івана Франка, пров.Левка Симиренка, пров.Павліченко, пров.Штабний; вул.Шевченка: 91, 93, 95, 108А–112А, 120–200; просп.Князя Володимира; вул.Шевченка: 97–103; вул.Гризодубової, вул.Громова, вул.Приміська, вул.Прорізна, вул.Раскової: 4–61; вул.Робітнича, вул.Робітнича друга, вул.Роз’їздна, вул.Томилівська: 1–46; пров.Гризодубової другий, пров.Гризодубової перший, пров.Леваневського другий, пров.Леваневського перший, пров.Проточний, пров.Раскової другий, пров.Раскової перший, пров.Томилівський; вул.Раскової: 61А–67; вул.Томилівська: 48–71; бульв.Олександрійський: 6/27; вул.Гагаріна, вул.Замкова, вул.Івана Франка: 1–23; вул.Леся Курбаса, вул.Пекарська, вул.Преображенська, вул.Росьова, вул.Ярослава Мудрого: 5/13–12/7; пл.Соборна, пров.Замковий другий, пров.Замковий перший, пров.Замковий третій, пров.Клубний, пров.Пекарський; Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Білоцерківський протитуберкульозний диспансер"; Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Білоцерківський обласний онкологічний диспансер"; Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківська міська лікарня №1";

 

 

 

Гопайнич Микола Ярославович
   

Крижешевська Леся Юр’ївна

   

Масюк Сергій Миколайович 

   

Місевра Юлія Анатоліївна 

   

Плєшакова Олена Анатоліївна 

   

Поліщук Станіслав Михайлович 

   

Смуток Борис Михайлович 

4

Територіальний виборчий округ №4 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради

26 362 

м.Біла Церква – вул.Кагарлицька, вул.Леваневського: 157; вул.Митрофанова: 2–3; вул.Східна: 2–10; вул.Узинська; вул.Леваневського: 50/5–52/4, 56А, 58, 62, 64, 66–68, 70, 74; вул.Леваневського: 38–40, 42, 48; вул.Митрофанова: 1; вул.Східна: 14–18, 30; вул.Кирила Стеценка, вул.Леваневського: 30–32; вул.Східна: 26–28, 32; пров.Леваневського; вул.Леваневського: 44, 46; вул.Леваневського: 75; вул.Максима Глазкова, вул.Митрофанова: 9–12/18; вул.Молодіжна: 20–34; вул.Леваневського: 59, 73; вул.Леваневського: 61, 63, 69, 71; вул.Митрофанова: 13/16; вул.Молодіжна: 6–14; вул.Леваневського: 47/1, 55, 57, 65; вул.Героїв Крут: 29–39; вул.Леваневського: 22, 24, 26–28А, 36; бульв.Княгині Ольги: 3–3А; вул.Нагірна: 8–21А, 23; бульв.Княгині Ольги: 17–17А; вул.Леваневського: 18–20, 29; вул.Нагірна: 22; вул.Некрасова: 30; пров.Героїв Крут перший; бульв.Княгині Ольги: 13–15; вул.Некрасова: 46–46А, 99; вул.Леваневського: 41, 45, 50А; вул.Героїв Крут: 45–54; вул.Грибоєдова: 24–28, 40–66А;
с.Томилівка;

 

 

 

Александров Олександр Олександрович

   

Голотюк Тетяна Анатоліївна

   

Гумен Роман Миколайович

   

Мазуревич Дмитро Володимирович 

   

Петрик Юрій Федорович 

   

Сириця Сергій Олександрович 

   

Фастівська Олена Олегівна

   

Хлєбніков Вадим Анатолійович

5

Територіальний виборчий округ №5 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради

26 056

с.Глушки; с.Піщана; с.Храпачі; с.Скребиші; 
м.Біла Церква – вул.Глиняна: 58–58А, 60, 62, 64, 66, 68, 70–111; вул.Івана Кожедуба: 48, 50–52, 54, 57–103, 104, 106–118, 120, 124, 126, 128–128Б, 130–132, 134; вул.Кар’єрна, вул.Кошеля, вул.Крутогірна, вул.Леваневського: 3–17, 21–21/41, 23, 25; вул.Луки Долинського: 1–2/71, 3А–105; вул.Осипенка, вул.Павліченко: 21, 23/1–25/2, 43/2; вул.Ротецька, вул.Челюскінців, пров.Кар’єрний, пров.Луки Долинського, пров.Челюскінців; бульв.Княгині Ольги: 12; вул.Героїв Крут: 81, 87; вул.Некрасова: 12А, 115; пров.Некрасова; вул.Грибоєдова: 36; вул.Героїв Крут: 61/20–71, 83–85, 98–111; вул.Некрасова: 86–95; вул.Грибоєдова: 10; вул.Зінченка, вул.Некрасова: 80–82; вул.Рибна, вул.Чехова; вул.Некрасова: 83–84; вул.Івана Кожедуба: 123А–123Б, 129А, 133А, 135А–135Б, 139А, 141А, 143А, 149, 154–181, 185–185А, 187, 189, 191, 193–193/1, 195; вул.Луки Долинського: 107А; вул.Храпачанська: 3–30; вул.Глиняна: 47Б; вул.Івана Кожедуба: 103А, 105–105В, 119, 125, 127, 129, 133, 135, 136–139, 140–141, 142–143, 144–148, 149А–152; вул.Луки Долинського: 3, 105А; вул.Північна; вул.Івана Кожедуба: 182–184А, 186, 188–188А, 190, 192, 194, 195/2–359Б; вул.Кириленка, вул.Мельника, вул.Храпачанська: 32–60; вул.Анатолія Солов’яненка, вул.Василя Симоненка: 3–15, 17–71А, 73–73Б, 75, 77, 79–79А, 81, 83, 85, 87–89, 91, 93; вул.Віталія Коломійця, вул.Залізнична: 2–70, 74, 76, 78; вул.Лесі Українки: 1–29А; вул.Лесі Українки друга, вул.Михайла Дорошенка, вул.Олени Теліги: 2–60, 62–62А, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80–82, 86, 88, 90, 94; вул.Островського: 2–26А, 28, 30, 32–32А, 34–34А, 36, 38, 40–40А; вул.Панфілова, вул.Польова: 1–38, 40, 42, 44–44А, 46, 48, 50, 52; вул.Романа Шухевича: 1–11, 13–13А; вул.Сквирське шосе: 2, 6/1, 10, 14, 16, 18, 30–38, 40, 42–46, 52–60; вул.Чайковського: 1–17, 19, 21, 23, 25; пров.Селищний, пров.Сухоярський; вул.Глиняна: 1–47, 48–57, 59, 61, 63, 65–65А, 67–67А, 69–69В; вул.Київська, пров.Радищева, шосе Київське; вул.Карбишева: 1–6, 9–21, 23–29, 31–53; вул.Коцюбинського друга, вул.Михайла Вербицького, вул.Сухоярська; вул.Вишнева, вул.Карбишева: 8, 22, 30А–30Ж, 53А–65; вул.Коцюбинського, вул.Павла Поповича, вул.Павла Чубинського, вул.Романа Шухевича: 12, 14–114; вул.Селекційна, пров.Карбишева, пров.Толстого; вул.Василя Симоненка: 72–72А, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94–137; вул.Лесі Українки: 30–78/12; вул.Олени Теліги: 61А, 63–63А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83–85, 87, 89, 91–93, 95–136; вул.Островського: 27, 29, 31, 33–33А, 35–35А, 37, 39, 41–120; вул.Польова: 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–164/6; вул.Чайковського: 18, 20, 22, 24, 26–110/18; вул.Залізнична: 71–73, 75, 77, 79–172; вул.Механізаторська, вул.Сквирське шосе: 3, 9, 11–13, 15, 17, 19–25, 62–176; вул.Толстого, пров.Залізничний, пров.Механізаторський; Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківська міська лікарня № 3"; Державна установа "Білоцерківська виправна колонія (№35)";

 

 

 

Вакуленко Михайло Іванович

   

Денисенко Дмитро Михайлович

   

Іванов Микола Миколайович 

   

Корнійчук Віталій Леонідович 

   

Ляшенко Анатолій Вікторович 

6

Територіальний виборчий округ №6 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради

 

с.Пилипча, с.Глибочка, с.Городище;
с.Шкарівка – вул.Ватутіна: 66А–66Б, 68–68А, 70, 72, 74, 76–76А, 78, 80, 82, 84, 86–86А, 101–289; вул.Весняна, вул.Дружби, вул.Замкова, вул.Івана Франка, вул.Квітнева, вул.Кобзарська, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Ліснича, вул.Лугова, вул.Миколи Вінграновського, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Олександра Довженка, вул.Польова, вул.Садова, вул.Таращанська, вул.Теплична, вул.Травнева, вул.Шевченка Тараса, вул.Шкільна, вул.Яблунева, вул.2-га Нова, вул.60-років Перемоги, пров.Весняний, пров.Луговий 1, пров.Луговий 2, пров.Миру, пров.Олександра Довженка 1, пров.Олександра Довженка 2, пров.Шкільний; 
вул.Агасяна, вул.Будівельників (СТ "Будівельник"), вул.Будівельників (СТ "Струмок"), вул.Ватутіна: 1–66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81–81А, 83, 85, 87–99; вул.Верхня (СТ "Азбест"), вул.Виноградна (СТ "Мрія 1), вул.Виноградна (СТ "Рось"), вул.Вишнева, вул.Відродження, вул.Гагаріна, вул.Гайова, вул.Горіхова, вул.Горіхова (СТ "Струмок"), вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Дачна (СТ "Рось"), вул.Джерельна (СТ "Джерела"), вул.Джерельна (СТ "Струмок"), вул.Єдності, вул.Зелена (СТ "Джерела"), вул.Зелена (СТ "Мрія"), вул.Індустріальна, вул.Кільцева (СТ "Будівельник"), вул.Княгині Ольги, вул.Крутогірна (СТ "Рось"), вул.Курсантська, вул.Лісова, вул.Лісова (СТ "Мрія 1"), вул.Лісова (СТ "Рось"), вул.Лугова (СТ "Рось"), вул.Мазепи Івана, вул.Молодіжна, вул.Нагірна (СТ "Струмок"), вул.Надрічна, вул.Південна, вул.Північна (СТ "Будівельник"), вул.Північна (СТ "Струмок"), вул.Польова (СТ "Кринички"), вул.Польова (СТ "Мрія 1"), вул.Росьова, вул.Садова (СТ "Кринички"), вул.Садова (СТ "Мрія 1"), вул.Світанкова, вул.Слава Героям (СТ "Рось"), вул.Соборна, вул.Сонячна (СТ "Азбест"), вул.Сонячна (СТ "Рось"), вул.Східна (СТ "Будівельник"), вул.Центральна (СТ "Азбест"), вул.Чкалова, вул.Юріївська, вул.2-га Таращанська, пров.Ватутіна, пров.Гагаріна, пров.Дачний, пров.Джерельний, пров.Конденсаторний, пров.Надрічний, пров.Никоненко, пров.Росьовий;
м.Біла Церква – вул.Гетьмана Пилипа Орлика, вул.Докучаєва: 30/59–65/266; вул.Зоряна, вул.Ігоря Сікорського, вул.Кобзаря, вул.Лісова, вул.Макаренка, вул.Новосельська, вул.Піщана: 41–41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65–65А, 69–71, 73–73А, 75, 77, 79, 81, 83/30, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–105, 107–109А, 111–119, 121–125, 127А–127/75, 264–314; вул.Піщана друга: 61, 63, 65–65А, 73А–73Б, 79, 81А–81/29, 83/30, 85, 93, 98А–146А; вул.Радонова, вул.Радужна, вул.Травнева, вул.Уласа Самчука, вул.Яблунева, пров.Абрикосовий, пров.Докучаєва, пров.Новосельський, пров.Піщаний, Учгосп 1, Учгосп 2; вул.Весняна, вул.Гастелло, вул.Героїв Чорнобиля: 7, 9–11А; вул.Глибочицька, вул.Григорія Сковороди, вул.Докучаєва: 2–25; вул.Євгена Деслава: 85, 87, 91–146; вул.Залузька, вул.Зарічанська, вул.Нестерова, вул.Остапа Вишні, вул.Південна, вул.Піщана: 1, 13–13Ж, 15–15А, 17–17А, 19–19А, 21, 23, 25–25Г, 27–27А, 35, 37–37А, 39А–39Г, 192–256/23; вул.Піщана друга: 1–60, 62, 64, 66–72, 74–78, 80, 82, 84, 86–90, 94–96/31; вул.Сонячна, вул.Степана Бандери: 82/1–301; пров.Залузький, пров.Костянтина Паустовського, пров.Марусі Чурай, завулок Дмитра Яворницького; вул.Героїв Чорнобиля: 3; вул.Академіка Кримського: 4–10; вул.Академіка Линника, пров.Академічний: 3; пров.Інститутський: 3–4; пров.Студентський: 6–7; вул.Академіка Вула, вул.Героїв Чорнобиля: 5/2–5/8, 8/8; вул.Піщана: 120, 126, 128–190Б; пров.Академічний: 1; пров.Інститутський: 1–2; пров.Студентський: 1–2; вул.Академіка Кримського: 2; вул.Героїв Чорнобиля: 5; вул.Піщана: 6–12, 14, 16–16А, 18, 20, 22–22А, 24, 26, 28–34, 36, 38, 40, 42–42/80, 44, 46, 48–48А, 50, 52, 54–54А, 56, 58, 60, 62А–64А, 66–68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 106–106А, 110–110Б; вул.Ставищанська: 103–128; вул.Дружби, вул.Євгена Деслава: 2–83, 86, 88–90А; вул.Котляревського, вул.Максима Залізняка, вул.Степана Бандери: 3–81; вул.Українська, пров.Івана Богуна, пров.Івана Гонти, пров.Івана Сірка, пров.Максима Залізняка, пров.Миколи Вінграновського; вул.Заярська, вул.Заярська друга, вул.Кільцева, вул.Ключова, вул.Лугова, вул.Провальна, вул.Професора Андрія Голуба, вул.Селянська, вул.Ставищанська: 5–102; вул.Таращанська: 1–114, 116, 118, 120–120А, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144–150; вул.Шкільна, пров.Професора Голуба другий, пров.Професора Голуба перший, пров.Селянський, пров.Таращанський; вул.Вернадського: 2; вул.Січових стрільців, вул.Тімірязєва: 2А–7, 10–15, 17, 18А–94/87; пров.Січових стрільців другий, пров.Січових стрільців перший, пров.Січових стрільців третій; вул.Таращанська: 115, 117–117А, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131–131А, 133–133А, 135–135А, 137, 139–141, 143/1, 155, 175–194; вул.Тімірязєва: 2; вул.Вернадського: 4–6; вул.Таращанська: 161; вул.Вернадського: 10; вул.Таращанська: 163; вул.Тімірязєва: 8, 16, 18; вул.Таращанська: 163А; Білоцерківська центральна районна лікарня;

 

 

 

Вовкотруб Володимир Григорович

 

 

 

Коваленко Назар Вікторович 
   

Кошляк Юрій Миколайович

   

Красношапка Ірина Юріївна 

   

Нагорний Георгій Віталійович

   

Ткач Олена Дмитрівна