№ 17 від 11 травня 2021 року

П Е Р Е Л I К
piшень, включених в протокол № 17
засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради
від 11 травня 2021 року

1.

Про встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи розташованих на відповідній території Білоцерківської міської територіальної громади підприємств, установ та організацій сфери обслуговування незалежно від форм власності

№ 292

2.

Про дострокове розірвання  договору

№ 293

3.

Про укладання договору на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування Білоцерківської міської територіальної громади № 13

№ 294

4.

Про розгляд заяви автосервісної філії «СФЕРА-АВТО» акціонерного товариства «Українська автомобільна корпорація» щодо продовження строку дії дозволу  на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Сухоярська, 20)

№ 295

5.

Про розгляд заяв акціонерного товариства «ТАСКОМБАНК» щодо продовження строку дії дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (вул. Героїв Небесної Сотні, 2)

№ 296

6.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «АЛЬЯНСТРЕЙДСЕРВІС» щодо надання  дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (бульвар Михайла Грушевського, 13-І)

№ 297

7.

Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (новозбудованому житловому будинку) за заявою гр. Степанюка С.А.

№ 298

8.

Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна (новозбудованому дошкільно-навчальному закладу на 220 місць в мікрорайоні «Таращанський» в м. Біла Церква)

№ 299

9.

Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна (блокованому житловому будинку) за заявою гр. Гоц Л.П.

№ 300

10.

Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна (житлового будинку) за заявою гр. Щербака К.І., гр. Щербака В.І. з метою її упорядкування

№ 301

11.

Про надання до суду висновку щодо розв’язання спору про виселення неповнолітньої дитини з житлового приміщення

№ 302

12.

Про надання малолітньому Татієнку Є.І. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

№ 303

13.

Про надання малолітнім Портянку Н.В., Портянку Д.В. та Портянку Т.В. статусу дітей-сиріт та захист їх особистих прав

№ 304

14.

Про надання малолітній Осадчій М.В. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування та захист її особистих прав

№ 305

15.

Про вирішення судового спору щодо позбавлення батьківських прав Наулка С.В. стосовно його малолітньої дочки Наулко Є.С.

№ 306

16.

Про вирішення судового спору щодо позбавлення батьківських прав Супруна О.А. стосовно його малолітнього сина Супруна Н.О.

№ 307

17.

Про вирішення судового спору щодо позбавлення батьківських прав Павленка В.В. та Фалалєєвої Л.М. стосовно їхніх  малолітніх дітей Павленко В.В. та Павленко М.В.

№ 308

18.

Про вирішення питання щодо опіки над малолітнім Штундером В.Д.

№ 309

19.

Про затвердження висновку служби у справах дітей Білоцерківської міської ради про підтвердження місця проживання дитини Гнатюк К.В. для її тимчасового виїзду за межі України

№ 310