Символіка міста

  Опис герба

У червоному щиті золотий лук з напнутою тятивою, на якій три золоті стріли.

 

 

  

 

 

 

Опис прапора 


Прямокутне полотнище червоного кольору із співвідношенням сторін 1:1. У центрі – зображення білої церкви, що складає 2/3 величини полотнища.

До символіки територіальної громади м. Біла Церква відносяться герб міста Біла Церква та прапор м.Біла Церква. Ескізи та опис яких затверджено рішеням третьої позачергової сесії Білоцеківської міської ради XXIII скликання від 03.10.1998 року.

Порядок використання символіки територіальної громади м. Біла Церква затверджено рішенням дев'ятої сесії Білоцерківської міської ради XXIV скликання від 28.11.2003 року №105 з додатками "Про порядок використання прапора м. Біла Церква" (додаток 2 до рішення).

Рішенням сьомої сесії Білоцерківської міської ради XXIV скликання від 20.08.2003 року №83 "Про впровадження місцевих податків і зборів та затвердження Положення про механізм справляння та порядок сплати місцевих податків і зборів" встановлено міцевий збір за використання місцевої символіки. Пунктом 2.10.3. зазначеного Положення визначено що видачу дозволів на використання місцевої символіки (герба міста, назви чи зображення архтектурних, історичних пам'яток) здійснює управління містобудування та архітектури.