ДЖКГ

Капітальний ремонт тротуарів та пішохідних доріжок по бульвару Олександрійському (в районі будинку №62) в м. Біла Церква Київської області

Послуги з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі та штучних споруд (ремонт дорожнього полотна) в м. Біла Церква та населених пунктах Білоцерківської міської територіальної громади (Південно-Східна частина: вул. Таращанська, кільцеве перехрестя вул. Таращанська та вул. Заярська) (додаткові обсяги)

Інформаційне табло з індикатором швидкості руху автотранспортних засобів

Поточний ремонт вулиці Офіцерська (ремонт тротуарів та пішохідних доріжок) в м. Біла Церква Київської області

Послуги по розчистці від дерево-чагарникової рослинності берегів водних об'єктів Білоцерківської міської територіальної громади в межах острова «Дитинство» (код ДК 21:2015 – 77310000-6 – Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень).

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Леваневського (від перехрестя з вулицею Некрасова до перехрестя з вулицею Митрофанова) в м. Біла Церква Київської області (додаткові обсяги).

Послуги із постачання програмного забезпечення міської платформи «Контактний Центр» та його впровадження, згідно комплексної цільової програми «Розумна громада»

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення предмета закупівлі

Послуги з поліпшення технічного стану та благоустрою водойм та джерел в межах вулиці Водопійна м. Біла Церква Київської області (код ДК 21:2015 – 77310000-6 – Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень).

Реконструкція скверу "Родинний" на масиві Таращанський (облаштування майданчика) в м. Біла Церква Київської області (код ДК 21:2015 – 45454000-4 – Реконструкція).

Послуги зі встановлення дорожніх знаків на території Білоцерківської міської територіальної громади (код ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання повер

Надання послуг з аварійного відновлення дорожньої розмітки (фарбою) на вулично-дорожній мережі та штучних спорудах Білоцерківської міської територіальної громади

Реконструкція рекреаційної зони в районі вулиці Річкова в місті Біла Церква (облаштування зони відпочинку острова Кохання з встановленням малих архітектурних форм) (код ДК 21:2015 – 45454000-4 – Реконструкція).

Реконструкція рекреаційної зони "Замкова гора" (облаштування скверу) (облаштування скверу) м. Біла Церква Київської області. Коригування.

Поточний ремонт прибудинкової території та проїздів по бульвару Олександрійському, 141 (ремонт дорожнього полотна) (код ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Послуги з поточного ремонту вулиць (фрезеруваня напливів дорожнього полотна) в м. Біла Церква, Київської області (код ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Капітальний ремонт зливової каналізації водовідведення та дренажу по вулиці Гайок в м. Біла Церква Київської області (Код ДК 021:2015 - 45453000-7- Капітальний ремонт і реставрація)

Послуги з поточного ремонту вулиці Кільцева в с. Дрозди Білоцерківської міської територіальної громади (ремонт дорожнього полотна)

Послуги з обслуговування наземних видів транспорту) (додаткові аналогічні послуги).

Реконструкція площі по вул. Героїв Небесної Сотні із спорудженням пам"ятника на честь борців за волю та незалежність України (благоустрій навколо розподільчого пункту) (код ДК 21:2015 – 45454000-4 – Реконструкція).

Капітальний ремонт покриття тротуарів та пішохідних доріжок по вул. Павліченко в м. Біла Церква Київської області (Код ДК 021:2015 - 45233000-9 - Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг)