Повідомлення про засідання комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту

Засідання комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту відбудеться 16.09.2021 року об 11:00 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (Великий  зал)

Порядок денний

1.Про інформацію керівника Білоцерківської окружної прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Білоцерківської міської територіальної громади за перше півріччя 2021р.

2.Про інформацію начальника Білоцерківського районного управління Національної поліції  в Київській області про  стан  законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку  та результати діяльності на території  Білоцерківської міської територіальної громади  за перше півріччя 2021р.

3.Про скасування рішення Білоцерківської міської ради від 25 лютого 2021 року №332-10-VIII

5.Про реорганізацію комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Світанок 2000» шляхом  приєднання  до комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Міська служба замовника»

6.Про звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку громад та територій України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Київської обласної державної адміністрації щодо необхідності запровадження  Державної регульованої ціни на електричну енергію

7.Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування  Дикому Г.А.

8.Про затвердження міської цільової Програми професійного розвитку кадрового потенціалу Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів на 2022-2024 роки

9.Про внесення змін до загальної структури і штатної чисельності апарату  Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів

10. Про затвердження положення  про відділ управління персоналом  Білоцерківської міської ради  шляхом викладення його в новій редакції

11. Про внесення змін в рішення міської ради  від 10 грудня 2020 р. № 11-02-VIII  «Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх складу та обрання  голів комісій»