Повідомлення про засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту.

Засідання  постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту  відбудеться 23.10.2023 року о 11.00 год.

Порядок денний

1. Про внесення змін в додаток до рішення Білоцерківської міської ради від 28 грудня 2022 року № 3401-36-VIII «Про затвердження Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального та воєнного характеру Білоцерківської міської територіальної громади на 2023-2025 роки» (зі змінами).

2. Про внесення змін до Програми надання фінансової допомоги військовим частинам та органам військового управління Збройних сил України, які розташовані на території Білоцерківської міської територіальної громади на 2023 рік, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 09.12.2022 року № 3281-35-VIII.

3. Про внесення змін до Комплексної програми профілактики злочинності, зміцнення законності та правопорядку на території Білоцерківської міської територіальної громади на 2023 рік, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 28.12.2022 року № 3398-36-VIII.

4. Про затвердження Порядку створення та використання місцевого матеріального резерву Білоцерківської міської територіальної громади для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

5. Про звернення депутатів Білоцерківської міської ради VIII скликання до Президента України та Верховної Ради України щодо недопущення вилучення коштів місцевих бюджетів.

6. Про затвердження цільової Програми «Безпечна Білоцерківська міська територіальна громада» на 2024-2025 роки.

7. Про визнання таким, що втратило чинність рішення Білоцерківської міської ради.

8. Програма використання коштів, передбачених в бюджеті Білоцерківської міської територіальної громади на забезпечення діяльності депутатів міської ради на 2024-2026 роки.

9. Про внесення змін до загальної структури і штатної чисельності апарату Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів.

Різне.

Дата анонса: