Постійна комісія з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту (Комісія з питань законності та регламенту)

Засідання комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту яке відбудеться 27.01.2021 року о 14:00 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (малий  зал)

Порядок денний

1. Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

2. Про уповноваження  старост

3. Про затвердження положень про структурні підрозділи міської ради та її виконавчого комітету в новій редакції

Голова комісії                               Олег Денисенко

Місце проведення:
Малий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2021-01-27 о 14 год