Постійна комісія з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту (Комісія з питань законності та регламенту)

Засідання комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту відбудеться 13.07.2021 року о 10:00 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (Великий  зал)

Порядок денний

1. Про звернення до Кабінету Міністрів України та Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо виділення, з державного бюджету коштів

2 Про вступ до Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Київська агломерація»

3.Про внесення змін до Програми надання шефської допомоги військовим частинам на 2021 рік затвердженої рішенням міської ради від 27 травня 2021 року № 854-13-VIII

Голова комісії                     Олег ДЕНИСЕНКО

Місце проведення:
Великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2021-07-13 о 10 год