Зустріч міського голови з жителями мікрорайону «Піщаний»

|  19. 12. 2011

16 грудня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів чергову зустріч з жителями мікрорайону «Піщаний».

В ході зустрічі міський голова поінформував білоцерківців, які проживають в даному мікрорайоні про роботу, що проводить міська влада по забезпеченню життєдіяльності Білої Церкви. Зокрема, зупинився на конкретних заходах, які були проведені в цьому році щодо ремонту ряду закладів освіти, охорони здоров’я, вулиць міста. Відмітив позитивні зрушення в економіці міста в порівнянні із 2010 роком, наголосив на проведенні спільної роботи міської влади та Київської облдержадміністрації, завдяки якій ряд військовослужбовців, що перебувають в лавах Збройних Сил України та звільнені в запас отримали квартири та ін.

Міський голова В.Савчук акцентував увагу на тих заходах, які не були виконані в поточному році та заплановані на наступний. Зокрема, в мікрорайоні «Піщаний» в 2012році буде розпочато спорудження спортивного комплексу, проведено асфальтування деяких проїзних частин району та ін.

На зустрічі присутні також були ознайомлені із завданнями, які заплановані міською владою на наступний рік щодо розвитку міста.

В ході зустрічі міський голова дав відповіді на поставлені питання присутніх білоцерківців, які стосувались необхідності визначення меж міста Біла Церква, проведення робіт по повірці лічильників тепла в ряді будинків, руху автотранспорту вулицями даного мікрорайону та графіків руху міського громадського транспорту, функціонування ринку, обмеження роботи розважальних закладів, благоустрою старого кладовища та ін.

На заході були присутні заступники міського голови, секретар міської ради, керуючий справами виконавчого комітету, депутати міської ради, начальники ряду управлінь та відділів міської ради, підприємств-надавачів житлово-комунальних послуг, журналісти місцевих ЗМІ.