План роботи спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради на 2019 рік

1. Підтримувати взаємодію з Білоцерківським міським відділом (з обслуговування м. Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області щодо  інформації стосовно осіб умовно достроково звільнених  від відбування покарання та на підставі  їх інформації та інформації  установ виконання покарань вести облік осіб умовно-достроково звільнених з місць позбавлення волі.

Постійно

2.По  зверненням осіб, які звільнились з місць позбавлення волі, надавати допомогу у вирішенні їх соціальних питань.

Члени спостережної комісії;

управління соціального захисту населення міської ради;

центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міської ради;

управління охорони здоров’я міської ради;

департамент ЖКГ міської ради;

Білоцерківський міськрайонний центр зайнятості;

громадські організації м. Біла Церква

Термін. Постійно

3.Проводити засідання спостережної комісії, на яких погоджувати  постанови начальника Білоцерківської виправної колонії №35 щодо зміни умов тримання засуджених осіб у межах колонії, якщо постанови передбачають збільшення обсягу встановлених обмежень і більш суворі умови тримання, подання адміністрації виправної колонії щодо переведення засуджених осіб до виправної колонії з вищим рівнем безпеки.

Члени спостережної комісії

Термін. Не рідше одного разу на місяць.

4. Відповідно до затвердженого графіка проводити  при виконавчому комітеті міської ради  особистий прийом засуджених до відбування покарання з випробуванням, виправних та громадських робіт та осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

Термін. Згідно графіка.

5.Проведення засідань спостережної комісії безпосередньо в Державній установі  «Білоцерківська виправна колонія   № 35».

члени спостережної комісії

Термін. не рідше одного разу на квартал    (на півроку).

6.  Приймати участь у засіданнях комісії Державної установи  «Білоцерківська виправна колонія   № 35», по розгляду  питань щодо зміни умов тримання засуджених осіб, умовно-дострокового звільнення їх від відбування покарання, заміни не відбутої частини покарання більш м’яким та інформувати членів спостережної комісії .

Члени спостережної комісії.

За дорученням голови спостережної комісії при виконавчому комітеті міської ради

7. Сприяти соціальній адаптації, організації трудового та побутового влаштування осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання.

Термін. Постійно

8. Сприяти адміністрації Державної установи  «Білоцерківська виправна колонія   № 35» у проведенні соціально-виховної роботи із засудженими особами, організації їх загальноосвітнього та професійно-технічного навчання.

Термін. Постійно

9.  Сприяти залученні громадських організацій підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та громадян  до надання допомоги у створенні належних умов для тримання засуджених осіб, їх  матеріально-побутовому та медико-санітарному забезпеченні, здійсненні оздоровчо-профілактичних заходів.

Термін : протягом  2019 року

10.  Організація та проведення концерту учнів музичних шкіл м. Біла Церква (Захід «Від серця до серця» для засуджених осіб Білоцерківської виправної колонії №35.

Термін : протягом   2019 року

11. Організація та проведення зустрічі із засудженими (у кого є діти) Білоцерківської виправної колонії №35.

Термін : протягом  2019 року

12. Організація та проведення зустрічі із сім’ями  засудженими (у кого є діти) Білоцерківської виправної колонії №35.

Термін : протягом   2019 року

13. Сприяти підготовці засуджених осіб Білоцерківської виправної колонії №35 до  звільнення.

Термін. Постійно

14. Вивчення   питання щодо диференційованого підходу  до розміщення засуджених осіб в житлових приміщеннях  Державної установи  «Білоцерківська виправна колонія   № 35» (для зменшення негативного впливу  засуджених один на одного).

Термін: протягом року

15.Адміністрації Державної установи  «Білоцерківська виправна                                                    колонія № 35» розглянути питання щодо  виділення окремої молитовної кімнати в колонії.

Адміністрація БВК-35

Члени спостережної комісії

Термін: протягом  2019 року.

16. З питань дотримання прав і законних інтересів засуджених, заслуховувати на засіданні спостережної комісії інформацію адміністрації Державної установи  «Білоцерківська виправна колонія   № 35» щодо вдосконалення роботи з даного питання.

Термін до: протягом  2019 року

17. Заслуховувати  на засіданні спостережної комісії інформацію адміністрації Білоцерківського міськрайонного відділу з питань пробації центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції з питань щодо засуджених осіб не пов’язаних з позбавленням волі, по видах покарання не пов’язаних з позбавленням волі.

Термін : протягом 2019 року

18. Підготовка та надання на затвердження виконавчого комітету міської ради   проекту рішення «Про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті міської ради в 2018 році».

Термін : лютий 2019 року

19. Підготовка та надання на затвердження виконавчого комітету міської ради   проекту рішення «Про новий склад спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради»

Термін: липень 2019 року

20. Інформувати громадськість міста через засоби масової інформації про результати діяльності спостережної комісії.

секретар спостережної комісії

Не рідше одного разу на півроку

Секретар спостережної комісії  при
виконавчому комітеті міської ради                                                            В.Клочан