Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку визначення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Біл

Дата :
2021-09-21

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта –

проєкту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку визначення плати  за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Білоцерківської міської територіальної громади».

Даний проєкт розроблений відповідно до Цивільного кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про охорону культурної спадщини», «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2001 року  № 878 «Про затвердження Списку історичних населених місць України», Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року  № 2067, рішення Білоцерківської міської ради від 22 грудня 2016 року № 417-22-VII «Про робочий орган з розміщення зовнішньої реклами у місті Біла Церква», рішення Білоцерківської міської ради від 27 травня 2021 року № 860-13-VIII «Про внесення змін до плану діяльності Білоцерківської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік,  затвердженого рішенням міської ради від 15 грудня 2020 року №20-03-VIIІ», з метою забезпечення відповідності розміру надходжень до місцевого бюджету за тимчасове користування місцями комунальної власності для розміщення об’єктів зовнішньої реклами економічно обґрунтованим показникам сьогодення.

Головним розробником проєкту регуляторного акта є управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради: 09100, м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 75, прим. 134, E-mail: architect@bc-rada.gov.ua.

Проєкт рішення Білоцерківської міської ради « Про затвердження Порядку визначення плати  за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Білоцерківської міської територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу  розміщені в мережі Інтернет на офіційному вебсайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів bc-rada.gov.ua в розділах «Актуально» та «Проєкти рішень міської ради».

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення з 8:00 до 17:00 (перерва з 13:00 до 13:45) год. у письмовому або електронному вигляді за адресою управління містобудування та архітектури  Білоцерківської міської ради:

Заступник міського голови                                         Олег УСЕНКО