Планові відключення електроенергії 09.10.2021 - 14.10.2021

Дата Населений пункт Вулиця Час проведення Вид планових робіт
09.10.2021 Томилівка Набережна 08:00 - 23:00 Оперативні перемикання
Спортивна
Слави
Шевченка
Лісовий
Центральна
Лісова
Дружби
Хоздвір
Залізничний
Залізнична
Садова
Валок
Новоселів
Молодіжна
Шкарівка Олександра Довженка 1 пров. 08:00 - 19:00 Виконання приєднання клієнтів
Олександра Довженка
1 Нова
Джерельний пров.
Нова
Володимирівка Лесі Українки 08:00 - 19:00 Ремонтні роботи
УКЗ
Лісова
Молодіжна
Січневий пров.
Січнева
Спортивна
Лісовий пров.
Вишнева
Незалежності
Біла Церква Траса Київ-Одеса 08:00 - 19:00 Виконання приєднання клієнтів
Ленінське Ремонтні роботи
Мазепинці Івана Мазепи 08:00 - 19:00 Ремонтні роботи
Щербини
Надрічна
Ярова
Набережна
Юрія Гагаріна
Садова
Шкільна
Новоселів
Кільцева
Замкова
Сидори Польова 08:00 - 19:00 Ремонтні роботи
Центральна
Молодіжна
Калинова
Трактористів
Лісова
Весняна
Урожайна
Гагаріна
Левадна
Шкільна
Миру
Набережна
Садова
Хоздвір
Терезине Дружби 08:00 - 19:00 Ремонтні роботи
Ленінське
Тетянівка Центральна 08:00 - 19:00 Ремонтні роботи
Нова
Залізнична
10.10.2021 Володимирівка Лесі Українки 08:00 - 19:00 Ремонтні роботи
УКЗ
Лісова
Молодіжна
Січневий пров.
Січнева
Спортивна
Лісовий пров.
Вишнева
Незалежності
Дрозди Польова 08:00 - 19:00 Ремонтні роботи
Ферма
Миру
Каштанова
Покровська
Кільцева
Вишнева
Хоздвір
Українська
Шкільна
Молодіжна
Рибалок
Чапаєва
Надрічна
Лесі Українки
Скважина
Тракторний стан
Лісова
Нова
Фастівська
Мазепинці Івана Мазепи 08:00 - 19:00 Ремонтні роботи
Щербини
Надрічна
Ярова
Набережна
Юрія Гагаріна
Садова
Шкільна
Новоселів
Кільцева
Замкова
Сидори Польова 08:00 - 19:00 Ремонтні роботи
Центральна
Молодіжна
Калинова
Трактористів
Лісова
Весняна
Урожайна
Гагаріна
Левадна
Шкільна
Миру
Набережна
Садова
Хоздвір
Біла Церква Ленінське 08:00 - 19:00 Ремонтні роботи
Терезине Дружби 08:00 - 19:00 Ремонтні роботи
Ленінське
Тетянівка Центральна 08:00 - 19:00 Ремонтні роботи
Нова
Залізнична
11.10.2021 Біла Церква Томилівська 06:00 - 19:00 Ремонтні роботи
Раскової
Гризодубової
Громової
Мельника 08:00 - 19:00 Усунення дефекту
Рибна
Зінченка
Грибоєдова
Чехова
Івана Кожедуба
Героїв Крут
Нєкрасова
Крутогірна
Мельника 08:00 - 18:00 Усунення дефекту
Василя Стуса 08:00 - 18:00 Ремонтні роботи
Набережна
Лазаретна
Гірський
Рибна 08:00 - 18:00 Усунення дефекту
Зінченка
Грибоєдова
Чехова
Пилипча Михайла Щербаня 08:00 - 20:00 Виконання приєднання клієнтів
Дружби
Лесі Українки
Соборна
Лісова
Долинська
Шевченка
Недоги
Виноградна
Польова
Миру
Жовтнева
12.10.2021 Біла Церква Томилівська 06:00 - 19:00 Ремонтні роботи
Раскової
Гризодубової
Громової
Івана Гонти пров. 08:00 - 19:00 Виконання приєднання клієнтів
Котляревського
Євгена Деслава
Дмитра Яворницького завулок
вана Богуна пров.
Зарічанська
Степана Бандери
Миколи Вінграновського пров.
Івана Сірка пров.
13.10.2021 Біла Церква Новосельська 06:00 - 19:00 Ремонтні роботи
Сонячна
Степана Бандери
Залузька
Новосільський
Новосельська 06:00 - 19:00 Ремонтні роботи
Сонячна
"Селекційна станція ""Олександрія""" 08:00 - 20:00 Ремонтні роботи
Сквирське Шосе
Івана Гонти пров. 08:00 - 19:00 Виконання приєднання клієнтів
Котляревського
Євгена Деслава
Дмитра Яворницького завулок
Івана Богуна пров.
Зарічанська
Степана Бандери
Миколи Вінграновського пров.
Івана Сірка пров.
Академіка Вула 08:00 - 18:00 Усунення дефекту
Академічний
1 Піщана
Студентський
Героїв Чорнобиля
Євгена Деслава 08:00 - 18:00 Ремонтні роботи
Ставищанська
Селянська
1 Піщана
Піщана
Максима Залізняка
Дружби
14.10.2021 Біла Церква Леваневського 06:00 - 19:00 Ремонтні роботи
Євгена Деслава 06:00 - 19:00 Ремонтні роботи
Ставищанська
Селянська
1 Піщана
Піщана
Максима Залізняка
Дружби
Івана Гонти пров. 08:00 - 19:00 Виконання приєднання клієнтів
Котляревського
Євгена Деслава
Дмитра Яворницького завулок
Івана Богуна пров.
Зарічанська
Степана Бандери
Миколи Вінграновського пров.
Івана Сірка пров.