Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Про затвердження Порядку відрахувань та встановлення розміру частини чистого прибутку (доходу) для підприємств, що належать до комунальної власності

Дата : 
2021-10-08

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта проєкту рішення Білоцерківської міської ради 

 «Про затвердження Порядку відрахувань та встановлення розміру частини чистого прибутку (доходу) для підприємств, що належать до комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку відрахувань та встановлення розміру частини чистого прибутку (доходу) для підприємств, що належать до комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади».

Даний проєкт розроблений відповідно до статей 49, 57 Податкового кодексу України з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально-економічному розвитку Білоцерківської міської територіальної громади відповідно до пункту 29 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в України».

Головним розробником проєкту регуляторного акта є управління економіки Білоцерківської міської ради: 09117, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 15, кабінет № 2, E-mail: [email protected].

Проєкт рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку відрахувань та встановлення розміру частини чистого прибутку (доходу) для підприємств, що належать до комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу розміщені в мережі Інтернет на офіційному вебсайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів bc-rada.gov.ua в розділах «Актуально» та «Проєкти рішень міської ради».

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення з 8:00 до 17:00 (перерва з 13:00 до 14:00) год. у письмовому або електронному вигляді за адресою управління економіки Білоцерківської міської ради:

09117, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 15, кабінет № 2, тел/факс 51024, е-mail: [email protected].

 

Заступник міського голови                                                                          Василь МОРСЬКИЙ