Теплі подарунки для наших захисників

|  03. 12. 2021

03 грудня, напередоні Дня Збройних сил України, на запрошення командира підполковника Вадима Волощука, до військової частини 1129-ого Білоцерківського зенітного ракетного полку завітали депутати Білоцерківської міської ради Леся Крижешевська та Олена Фастівська.

Під час візиту депутати привітали військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та передали військовим подарунки – 5 електричних конвекторів, які в холодну пору зігріватимуть наших захисників.

Також, за дорученням міського голови Геннадія Дикого, депутати відзначили грамотами ряд військовослужбовців. Так, за зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, героїзм та з нагоди свята грамотами Білоцерківської міської ради були відзначені: старший лейтенант Євгеній Корнійчук, лейтенант Денис Ясиненко, прапорщик  Дмитро Ізюмець, старшина Микола Зінченко, старший солдат Світлана Ла Верне, старший солдат Ілля Мандра, старший солдат Ірина Фоменко, солдатів строкової служби Валентин Леп’як, В’ячеслав Галич та Сергій Майстренко.

У заході також взяв участь радник міського голови Микола Антонюк.