Співпраця EU4Business та Інноваційного холдингу "Сікорські Челендж"

Дата : 
2023-05-31

 

Співпраця EU4Business та Інноваційного холдингу "Сікорські Челендж"

На замовлення програми "EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП" Інноваційний холдинг "Сікорські Челендж" розробить Методологію проведення Конкурсів бізнес-ідей для забезпечення ефективної та прозорої підтримки регіональними муніципалітетами новостворених та існуючих МСП

Розроблена Методологія включатиме консультативну підтримку представників муніципальної влади, методику проведення Конкурсів бізнес-ідей в кожному місті з урахуванням особливостей місцевого бізнесу, критерії оцінювання бізнес-ідей та відбору переможців Конкурсів, консультативну допомогу переможцям у подальшому впровадженні їх інновацій.

 

За планом Конкурси бізнес-ідей будуть організовані та проведені в 6 містах України:

 

1. Кам’янець-Подільський
 2. Житомир
 3. Біла Церква
 4. Кременчук
 5. Чернівці
 6. Івано-Франківськ
 
 Для виконання цієї місії будуть залучені фахівці та експерти Інноваційного холдингу "Сікорські Челендж".
 
 У межах цього проєкту у кожному місті будуть проведені:

  • Тренінги для співробітників міських рад.

  • Піар-компанії для залучення інноваційних підприємців до Конкурсів бізнес-ідей.

  • Тренінги з підготовки команд бізнес-ідей до участі у Конкурсах.

  • Проведення Конкурсів, опрацювання результатів оцінювання та оголошення проєктів-переможців.

Переможці Конкурсів бізнес-ідей отримають підтримку міської влади у розвитку проєктів та консультаційну підтримку від фахівців Інноваційної екосистеми "Sikorsky Challenge Ukraine".

***

Додаткова інформація.

 
 Проєкт виконується Інноваційним холдингом "Сікорські Челендж" в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
 
 Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.
 
 EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua
 
 Зміст публікації є виключною відповідальністю Інноваційного холдингу "Сікорські Челендж" і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.

 

#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME